Marijampolės savivaldybės vadovai aptarė neįgaliųjų sportinę integraciją ir pasiekimus

Liepos 5 d. Marijampolės savivaldybėje lankėsi Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubo „Siekis“ vadovas Tomas Kiveris kartu su šio klubo atstovais. Klubo vadovas susitikime su Marijampolės savivaldybės vadovais pristatė jau nuo 1999-ųjų egzistuojančio klubo istoriją bei pasidžiaugė sportiniais pasiekimais. O džiaugtis tikrai yra kuo: klubo nariai tampa įvairių varžybų prizininkais, o kaip vienas iš didžiausių pasiekimų buvo įvardinta Europos kvalifikacinėse tinklinio varžybose „Siekio“ vyrų komandos iškovota II vieta, suteikusi galimybę jau rugsėjį vyksiančiame tarptautiniame turnyre šiai komandai atstovauti visos Lietuvos vardą.

Klubo vadovas išskyrė ir pagrindinius „Siekio“ tikslus: tolesnę bei gilesnę neįgaliųjų sportinę integraciją, darbą su Lietuvos neįgaliųjų rinktine, taip pat, didesnį varžybų skaičių, taip sukeliant teigiamas ir geras emocijas šio klubo nariams. Didelė „Siekio“ komanda dėkojo savivaldybės administracijai už bendradarbiavimą ir supratingumą siekiant bendrų tikslų, tuo tarpu, susitikime dalyvavę vicemeras Artūras Visockis, administracijos direktorius Karolis Podolskis, tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas, Tadas Račius bei Jonas Bieliauskas tikino, jog bendrystė nenutrūks, o miestas taps vis labiau patogesnis neįgaliųjų integracijai.

Susitikime buvo aptartos ir ateities idėjos: yra planuojama gyvoji biblioteka Marijampolėje, kurioje vyktų susitikimai su neįgaliaisiais, taip pat, kūrybinės dirbtuvės mokyklose, kuriose neįgalieji kartu su mokiniais ieškotų būdų, kaip sukurti gražesnes ir patogesnes sąlygas neįgaliųjų gyvenimui mieste. Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė pasidalino idėja sukurti neįgaliesiems pritaikytas sūpynes Poezijos parke.

Neįgaliųjų atstovai džiaugėsi, jog Marijampolės miestas išsiskiria patogiomis sąlygomis neįgaliųjų judėjimui, o laukiantys darbai situacijai leis keistis tik į gerą, taip sukuriant Marijampolę dar gražesne bei patogesne čia esantiems neįgaliesiems kurti bei gyventi.

 

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE