Marijampolės Turizmo ir verslo informacinis centras kviečia planuoti dabar, o keliauti vėliau

Karantinas trumpam pristabdė gyvenimą, sulėtėjo tempas ir viskas lyg sustojo, tačiau VšĮ Turizmo ir verslo informacinio centro „SMART Marijampolė“ vadybininkė Rita Dragūnaitė sako, kad žmonių smalsumas ir noras tyrinėti ir keliauti niekur nedingo.

Vienintelis dalykas, ko nebuvo galima daryti Lietuvoje paskelbus karantiną, tai aptarnauti klientų tiesiogiai, turint fizinį kontaktą, bet visa kita veikla aktyviai vyksta. Su interesantais bendraujama telefonu, elektroniniu paštu ar atsakant į žinutes per socialinius tinklus. Nuo pat karantino pradžios žmonių susidomėjimas nežymiai sumažėjo, o Vyriausybei sušvelninus karantiną susidomėjimas pradėjo augti – užklausos ir skambučiai netyla. Žmonėms norisi kažkur vykti, keliauti, pamatyti kas nematyta ir ištrūkti iš keturių namų sienų apsupties.

„Dar kartą įsitikinome, kad socialiniai tinklai ir virtuali erdvė padeda puikiai komunikuoti su klientais. Savo „Facebook“ paskyroje „Marijampolės turizmo informacijos centras“ nuolat teikiame informaciją apie vykstančius konkursus, virtualius turus po Suvalkiją ir kviečiame aplankyti mus, kai karantino reikalavimai nebevaržys judėjimo ir pažinimo laisvės“, – pasakoja „SMART Marijampolė“ vadybininkė Rita.

Neįprastos gyvenimo sąlygos nesustabdė ir prekybos suvenyrais. Klientams išsirinkti suvenyrai (knygos, marškinėliai, puodeliai ir pan.) yra siunčiami naudojantis pašto paslaugomis. Taigi, be didelių problemų galima įsigyti jus dominantį suvenyrą ir juo džiaugtis pačiam ar pradžiuginti artimąjį. Tiems, kurie vis dar aktyviai renka „Surink Lietuvą“ magnetukus, nusiminti neverta, projektas greitu metu tikrai nesibaigs ir juos bus galima įsigyti atvykus aplankyti ir pažinti Suvalkijos sostinę Marijampolę.

Grotažyme #dreamnowvisitlater turistai kviečiami domėtis Marijampole ir planuoti savo būsimas keliones. Šis turizmo sezonas tikrai bus kitoks, nes tikimasi, kad tie, kurie atostogauti rinkdavosi užsienį, šiais metais pasirinks keliauti po Lietuvą. Galvodamas apie šių metų tendencijas „SMART Marijampolė“ kolektyvas kartu su partneriais ruošia naujų ir įdomių patirčių pasiūlą. Žadama, kad laukti to išties verta!

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE