Meniškas gamtos žaismas nuspalvino Marijampolės lopšelio-darželio „Rūta“ sienas

Naujieji mokslo metai Marijampolės lopšelyje-darželyje „Rūta“ prasidės kupini meniško žavesio, o ant šio pastato sienų ryškiomis spalvomis suspindę meno kūriniai vaikams atneš naujų kūrybinių minčių ir idėjų.

Šiais, tautiškų motyvų turinčiais piešiniais gimusiais iš Julijos Daniliauskienės karpinių, lopšelis-darželis „Rūta“ pasipuošė neatsitiktinai – tai specialus projektas, kurio paskutiniai potėpiai buvo užbaigti pasitinkant Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Meno kūrinių autorė Ieva Voroneckytė teigia, jog savo kūryba nori parodyti, kiek gražių ir unikalių lietuvių liaudies lobių šalis turi, taip juos prikeldama naujam gyvenimui. Pagrindinė piešinių „transliuojama“ mintis – gamtos svarba, kurioje kiekvienas gali surasti gyvenimo pilnatvę bei ramybę.

Kūrinių autorė savo piešiniais kviečia trumpam stabtelėti ir pamąstyti, kaip sukurti žydinčią, kvepiančią gamtą, kurioje kiekvienas galėtų kurti, pasisemti pozityvių minčių bei tobulėti.

Šis projektas taip spalvingai papuošęs lopšelio-darželio sienas buvo dalinai finansuotas iš Marijampolės savivaldybės administracijos kultūros programos lėšų.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas