MPRC šiemet sulaukė itin gausaus būrio moksleivių

Šiemet Marijampolės profesinio rengimo centras rugsėjį pasitinka su 1400 mokinių, 150-čia daugiau lyginant su praėjusiais mokslo metais. Trijuose MPRC padaliniuose, pasirinkę norimas profesijas, naujai mokslus pradės 881 jauni žmonės,. Marijampolėje mokslo ir profesinių žinių sieks 416, Kudirkos Naumiesčio skyriuje – 135, Vilkaviškio skyriuje – 43. Pataisos namų MPRC mokymo skyriuje šiemet mokysis 287 asmenys. Visos specialybės sulaukė nemažo susidomėjimo ir mokymo grupės buvo pilnai užpildytos. Vienintelė profesija, nesulaukusi reikiamo skaičiaus moksleivių buvo virėjo, tad norėjusiems ją studijuoti, buvo pasiūlyta rinktis iš kitų esamų programų.

Rugsėjo 2-ąją MPRC vykusioje šventėje mokytojus ir mokinius sveikindamas Centro direktorius Gražvydas Juodišius sakė: „Laimingus ir sėkmingus teskiria tik neišpildytos svajonės, tad linkiu svajoti ir pildyti savo svajones. Atsakingai ir išmintingai pasirinkus ir įgijus savo svajonių profesiją gyvenime galite veikti tai ką nuoširdžiai mėgstate“.

MPRC bendruomenę pasveikinti atvyko LR Seimo narys Dainius Gaižauskas, Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas, UAB „Mantinga“  personalo  direktorė Nijolė Daukšienė, Degučių seniūnė Valda Rėklienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo direktorius Evaldas Ulevičius, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono leitenantė Greta Tumšytė bei buvęs Centro direktorius Vidas Juozas Šalaševičius. Šventinį renginį vainikavo Lietuvos Respublikos Aplinkos ministro dr. Kęstučio Mažeikos dovanoto koloninio ąžuolo sodinimas Centro dendrologiniame parke. Ministras linkėjo, kad šis ąžuolas – tvirtybės ir aukštų siekių simbolis – įkvėptų ir toliau siekti tikslų, tobulėti, keistis ir augti.

MPRC ir toliau stiprins profesinio rengimo lyderio pozicijas Marijampolės savivaldybėje ir Lietuvoje, metų bėgyje siūlydama įvairias edukacijas ir kursus. Artėjantis žiemos priėmimas žada naujas regionui reikalingas specialybes, kurias galės rinktis vidurinį išsilavinimą įgijusieji ir jau turintys vieną kvalifikaciją asmenys. O jau besimokančių laukia kupini įspūdžių metai: naujos patirtys, kitokios pamokos, edukacijos, Centro renginiai, sportiniai ir profesinio meistriškumo konkursai respublikoje ir kitose Europos šalyse.

„Sūduvos gidas“ informacija

 

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE