Nuo COVID-19 nukentėjusiems mokesčių mokėtojams ši savaitė paskutinė nepriemokai be delspinigių sumokėti

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad nuo COVID-19 nukentėjusios įmonės ir gyventojai, kuriems taikomos mokestinės pagalbos priemonės, nepriemoką, susidariusią iki š. m. rugpjūčio 31 d., dar gali sumokėti be delspinigių iki spalio 31 d. Pasitikrinti savo mokesčių nepriemoką ir ją sumokėti galima prisijungus prie Mano VMI. Tuo atveju, kai mokesčių mokėtojas susiduria su finansiniais sunkumais, jis turėtų kreiptis į VMI su prašymu sudaryti mokestinės paskolos sutartį su palūkanomis.

Šiuo metu Marijampolės, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybėse mokesčių nepriemoką, kuriai dar taikomos mokestinės pagalbos priemonės, turi 140 įmonių (680 tūkst. eurų), 305 gyventojai, vykdantys individualią veiklą (80 tūkst. eurų), taip pat kiek daugiau nei 2 tūkst. gyventojų, nevykdančių veiklos (180 tūkst. eurų).

„Apie mokesčių sumokėjimo terminus VMI primena asmeniškai per Mano VMI ar automatiniais skambučiais“ – sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, jog dalis mokesčių mokėtojų, kurie prieš mėnesį sulaukė VMI priminimų, sureagavo ir nepriemoką sumokėjo arba išdėstė, o likusieji turėtų tai padaryti šią savaitę.

Laiku nesumokėjus turimos mokestinės nepriemokos, taip pat nesikreipus dėl mokestinės paskolos sudarymo su palūkanomis, po spalio 31 d. bus pradėti skaičiuoti delspinigiai, vykdomos standartinės išieškojimo procedūros.

Konsultacijas dėl mokestinės paskolos sudarymo bei kitais mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777, taip pat pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. Konsultacijos aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.

VMI inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE