Pagerbti geriausius rezultatus pasiekę Marijampolės sportininkai

Liepos 11 d. Marijampolės savivaldybės administracijoje pagerbti Marijampolės vardą garsinantys, 2019 metų Pasaulio ir Europos čempionatuose bei turnyruose aukščiausius rezultatus pasiekę savivaldybės sportininkai ir treneriai.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda pasidžiaugė sportininkų pergalėmis ir padėkojo, kad jie garsina Marijampolės vardą, treneriams už įdėtą triūsą.

„Džiaugiuosi jūsų pasiekimais, jūsų dėka Marijampolės vardas skamba ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Linkiu jums valios, ryžto ir pasiekti kuo geresnių pergalių Lietuvoje, Europoje, pasaulyje“, – sakė meras Povilas Isoda.

Mero pavaduotojas Artūras Visockis sportininkams linkėjo sėkmės, naujų pergalių ir kuo mažiau traumų.

Sportininkų pagerbime dalyvavo mero pavaduotojas Paulius Marozas, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, administracijos direktorius Karolis Podolskis, Tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas bei Darius Kemeraitis.

Pagerbti aukštų rezultatų pasiekę sportininkai, savo puikiais rezultatais įvairiuose čempionatuose ir turnyruose garsinantys Marijampolę bei džiuginantys sporto gerbėjus, bei jų treneriai:

Vytautas ir Neringa Kirkliauskai, liepos 6-ąją, antrus metus iš eilės, nugalėję Pasaulio žmonų nešimo čempionate Suomijoje. Kirkliauskų pora tapo ir birželio 29 d. Dusetose vykusio atviro Lietuvos žmonų nešimo čempionato nugalėtojais.

Audrius Domarkas, Marijampolės žaidimų ir sporto mokyklos auklėtinis, tapęs 2019 m. Europos jaunimo šaškių čempionu (iki 16 m.) greitųjų šaškių rungtyje; klasikinėje ir žaibo rungtyse Audrius užėmė antrąsias vietas. Čempionatas vyko Bulgarijoje. Europos čempiono titulas paprastųjų šaškių jaunimo čempionate iškovotas antrą kartą, be to, Audrius yra tapęs ir Europos vaikų tarptautinių šaškių čempionu, Pasaulio jaunučių paprastųjų šaškių čempionate du kartus yra iškovojęs III vietą, Pasaulio jaunimo paprastųjų šaškių čempionate – II ir III vietas. A. Domarko treneris Vitas Labutis.

Tomas Miežlaiškis, Europos Svarsčių kėlimo supertaurės varžybų 2019 m. čempionas. Liepos 6 d. Varšuvoje vykusiame tarptautinės klubų organizacijos IKO Europos čempionate ilgo ciklo rungtyje vyrų svorio kategorijoje virš 86 kg. Tomas Miežlaiškis du 28 kg svarsčius iškėlė 74 kartus. Organizatorius yra įsteigęs pereinamuosius nugalėtojų diržus už geriausius rezultatus vyrų dvikovės bei ilgo ciklo rungtyse, o moterų rovimo rungtyje. Vyrų dvikovės ir ilgo ciklo diržus Tomas parvežė į Lietuvą.

Martynas Brusokas, Radviliškyje Baltijos galiūnų čempionate iškovojęs 1 -ąją vietą. Vienas perspektyviausių Lietuvos galiūnų per 7 rungtis surinko net 67 taškus. M. Brusokas laimėjo svarmenų kėlimo, „tunderio“, estafetės ir akmenų sukėlimo rungtis. Antras jis buvo traktoriaus tempimo, svarmenų sukėlimo ant pakylos ir bokalų laikymo rungtyse. Jau po 6 rungčių buvo aišku, kad lietuvio niekas nesugebės aplenkti.

Ramunė Stagniūnienė, šaudymo iš lanko Baltijos šalių čempionate iškovojusi III vietą, Marijampolės lankininkų klubo „Ugninė strėlė“ atstovė ir jos treneris Vytas Karpavičius.

Už puikius metų laimėjimus dėkojo ir apdovanojimus įteikė Savivaldybės meras Povilas Isoda. Savivaldybės vadovai dėkojo treneriams už kantrybę, o sportininkams už rezultatus ir linkėjo siekti aukščiausių rezultatų bei išvengti skaudžių nesėkmių.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE