Prabėgusios stovyklos atspindžiai

Birželio 28 d. – liepos 2 d. Šakių sporto klubas „Audra“ bendrai įgyvendinantis Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Sportinio užimtumo veiklos Šakių miesto socialinę atskirtį patiriantiems gyventojams“, suorganizavo vasaros stovyklą daugiavaikių šeimų vaikams, socialinės rizikos vaikams ir jaunimui Palangoje. Tai jau trečioji tokia stovykla Palangoje.

Kaip teigė klubo vadovė, stovyklos tikslas buvo laimingi, laisvi ir sportiški vaikai. To ir siekta visas penkias stovyklos dienas. Ir ne veltui, nes stovyklavo 20 nuostabių, draugiškų, imlių, nuolat besišypsančių ir padedančių vieni kitiems vaikų.

Stovyklos metu vaikai aktyviai leido laiką su keturiais savanoriais, kurie jiems buvo ne tik vadovai, bet ir mokytojai, draugai. Stovyklautojai daug laiko leido gryname ore, aplankė Palangos tiltą, vaikščiojo po Birutės parką, kuriame atliko įvairiausias ištvermės, drąsos, draugiškumo užduotis, susipažino su raitąja policija, pasigrožėjo Palangos botanikos sodo augalija ir ten apsigyvenusiais gyvūnėliais, pamaitino tvenkiniuose plaukiojančias antis, rinko gražiausią, originaliausią ir įspūdingiausiai pristatytą kankorėžį. Be to vaikai dar užkopė į Palangos bažnyčios bokštą (apžvalgos aikštelę), pasigrožėjo ir pasiklausė grojančių fontanų. Laikas praleistas ir sudalyvaujant orientaciniame žaidime, kurio tikslas surasti tam tikrus Palangos objektus, nusifotografuoti prie jų ir sugrįžti į nurodytą vietą pirmiems. Rytinės ir vakarinės treniruotės organizuotos sporto salėje ir pajūryje, kurių metu vaikai demonstravo savo ištvermę, jėgą ir net sumanumą (estafetės, sumo, žaidimas „Sumuštinis“ ir pan.). O visą nuovargį palikdavo Baltijos jūros bangose.

Stovyklautojai
Stovyklautojai / Sporto klubo ,,Audra” nuotr.

Paskutinę stovyklos dieną vaikams buvo įteikti dalyvio diplomai, apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis.

Daugiavaikių šeimų vaikai, socialinę atskirtį patiriantys vaikai ir jaunimas, senjorai ir neįgalieji jau nuo rugsėjo mėn. yra kviečiami prisijungti į NEMOKAMUS užsiėmimus sporto klube „Audra“. Daugiau informacijos tel.nr. 8 600 19500.

Sporto klubo ,,Audra” inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE