Rekonstruota automobilių stovėjimo aikštelė Uosupio g. 1

Savivaldybės taryba patvirtino infrastruktūros objektų, kurių įrengimui, rekonstravimui ar remontui skiriamos fizinių ar juridinių asmenų, kitų organizacijų ar jų padalinių tikslinės lėšos, sąrašą. Į planuojamų renovuoti automobilių stovėjimo aikštelių prie daugiabučių gyvenamųjų namų sąrašą buvo įtrauktos penkios aikštelės, kurios įsipareigojo prisidėti prie naujų automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo. Vieną jų – Uosupio g. 1. Būtent šio namo gyventojai automobilius stato jau naujoje aikštelėje.

Senoji aikštelė buvo nepatogi, siaura, o ne retu atveju namo grįžus vėliau rasti vietą savo transporto priemonei būdavo neįmanoma. Dabar čia įrengta nauja 1147 m³ ploto asfaltbetonio aikštelė, kurioje galima pastatyti 50 automobilių. Buvo pagalvota ir apie neįgalius asmenis. Jiems taip pat numatytos dvi automobilių stovėjimo vietos.

Norint teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant daugiabučio namo aikštelės rekonstravimo darbus, pirmiausiai namo gyventojai ar daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratorius turėtų sutvarkyti Detaliuoju planu priskirto žemės sklypo nuosavybės dokumentus, parengti aikštelės remonto projektą ir/ar sąmatą ir pateikti Savivaldybės administracijai.

Daugiau informacijos el. p. kristina.kasparaviciene@marijampole.lt arba tel. nr. (8 343) 90 045.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas