Sasnavoje – naujas asfaltas

Aplinkos tvarkymo, kelių priežiūros ir remonto darbų Marijampolės savivaldybėje buvo gausu visą vasarą. Kai kurie iš jų vis dar tęsiasi ir atėjus rudeniui. Sasnavoje vykdant projektą „Sasnavos seniūnijos viešosios infrastruktūros sutvarkymas“ šiomis dienomis kaip tik yra klojama nauja asfalto danga Mechanizatorių gatvėje bei prieigose į Klevinių kaimą.

Dalis darbų jau atlikti ir matomi, tačiau planuojama, jog pilnai įgyvendinus visą projektą gyventojai ir miestelio svečiai galės džiaugtis sutvarkyta Sasnavos seniūnijos viešąją infrastruktūra: sutvarkyta Žaliosios gatvės danga, įrengtais pėsčiųjų takais prie Žaliosios gatvės; sutvarkyta Mechanizatorių gatvės danga, įrengtu pėsčiųjų taku nuo Mechanizatorių gatvės iki Klevinių kaimo; atnaujintomis dvejomis kelio atkarpomis į Klevinių kaimą.

Sutvarkyta Sasnavos seniūnijos viešoji infrastruktūra teiks visuomeninę naudą ne tik seniūnijos gyventojams, bet ir svečiams, bus sukurta saugesnė, kokybiškesnė ir patrauklesnė aplinka, padidės sutvarkytos viešųjų aplinkos plotas, pagerės bendras gyvenamosios vietovės estetinis vaizdas, pagerės gyvenamosios aplinkos kokybė, bus sukurta patrauklesnė investicinė aplinka.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE