Valdas Aleknavičius: Darosi gėda

Sakoma, kad naujos valdžios negalima kritikuoti pirmas 100 darbo dienų. Aš su tuo pilnai sutinku. Mano manymu valdžia dirba labai gerai, tik priima keistus sprendimus. Pabandysiu pagrįsti savo abejones.

2015 m. balandžio 30 d. vykusiame posėdyje buvo svarstytas klausimas dėl lėšų keliams remontuoti panaudojimo. Atrodė viskas normalu, kol Ūkio komiteto posėdyje A. Burinskas nepasiūlė sumažinti lėšas, skirtas Kalvarijos Savanorių ir Kudirkos gatvių remontui ir skirti kelio į Pagraužius asfaltavimui. Nebūtų keista, jei minėtas kelias jungtų gyvenvietę su seniūnijos centru ar driektųsi pro tankiai apgyvendintas vietoves. Nežinantiems –  siūlau pravažiuoti iš Akmenynų į Pagraužius, pakeliui rasite gal kokias penkias trobas. Sutinku, kad visi gyventojai turi teisę į aukštesnę gyvenimo kokybę.  Tačiau, kodėl tuomet pirmiau neišasfaltuoti kelio tarp Aistiškių ir Akmenynų? Šis kelias jungia seniūnijos centrą su didžiausiu seniūnijos kaimu, juo vežami moksleiviai, vežamas paštas. Jį išasfaltavus susisiekimas tarp Akmenynų ir Aistiškių sutrumpėtų beveik dvigubai. Kodėl pasirinkti Pagraužiai? Gal už 50 balsų Darbo partijai, o gal reikia išasfaltuoti kelią į A. Venclovos tėviškę, ar už finansinę paramą rinkimuose?

Man tai panašu į politinę korupciją, bet aš valdžios nekritikuoju, juk dar nepraėjo nei 100 dienų.

2015 m. gegužės mėn. 28 d. vyksiančiame posėdyje planuojama sukurti komisiją Mokesčių lengvatoms nustatyti. Labai puiku, to tikrai reikia, sveikinu su dar vienu reikalingu sprendimu. Tačiau šiek tiek keistai atrodo pasirinkta komisijos pirmininko asmenybė. Ar teisiamas asmuo yra tinkama kandidatūra?  Gal čia iš anksto suplanuota, juk žmogus jau turi patirtį, o gal meras nežino? Aš jokiu būdu nekritikuoju, aš tik bandau suprasti.

Tačiau visko  viršūnė yra forumo „Valdžios ir NVO bendradarbiavimas“ Kalvarijos savivaldybėje organizavimas. Forumo tikslas – išsiaiškinti esamą situaciją ir pasidalinti patirtimi, siekiant aukštesnės bendradarbiavimo kokybės.  Rezultatas: „Laba diena, labai apgailestaujame, tačiau dėl nesusikalbėjimo su savivaldybe rytojaus forumas buvo atšauktas. Atsiprašome už nepatogumus. Pagarbiai, Akvilė Kazlauskaitė, Pilietinės visuomenės institutas.”  Negaliu pasakyti, kad valdžia dirba blogai – man tiesiog GĖDA.

Valdas Aleknavičius, Kalvarijos savivaldybės tarybos narys

Sponsored Video

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. As sako

    Galetu pirmiau kelius pacioj kalvarijoj isasfaltuoti o paskui tiesti kelius i pagrauzius. Mieste gyvenam zvirkeliu i namus vazinet reikia vidury miesto, virsune

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE