Valstybės dieną Marijampolėje skambėjo darni „Tautiška giesmė“

Liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną,  marijampoliečiai tradiciškai susirinko Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje bendrai maldai už Tėvynę. Šv. mišiose skambėjo Marijampolės kultūros centro Česlovo Sasnausko choro giesmės.

Vakare jau dešimtą kartą Marijampolės savivaldybės žmonės kartu su visa Lietuva, kartu su pasaulio lietuviais giedojo „Tautišką giesmę“. J. Basanavičiaus aikštėje  marijampoliečiai ir miesto svečiai susijungę į darnią balsų grandinę su Marijampolės meno kolektyvais iš širdies giedojo Lietuvos himną, sveikindami viso pasaulio lietuvius su Valstybės diena.

„Valstybės diena kiekvieno mūsų šventė, todėl džiugu, kad šiuo iškiliu momentu kartu su visa Lietuva, su viso pasaulio lietuviais giedame „Tautišką giesmę“ ir švenčiame visi drauge. Tegul mus visada jungia tikėjimas savo šalies ateitimi ir jos gerove bei mūsų vienybė. Mylėkime Lietuvą ir didžiuokimės savo valstybe“, – sveikindamas sakė Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Susirinkusius renginio dalyvius su Valstybės dienos švente taip pat pasveikino LR Seimo narys Dainius Gaižauskas. Po darniai ir pakiliai sugiedotos „Tautiškos giesmės“ dar skambėjo dainos Lietuvai ir Marijampolei. Vakaro programą vainikavo jaunatviškas, projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojos Monikos Marijos Paulauskaitės ir gyvo garso grupės koncertas.

Liepos 6-oji yra ta diena, kai žmonės nori susitelkti ir pajusti dvasinę vienybę, todėl pakiliai ir darniai Lietuvos himnas taip pat skambėjo Liudvinave ir Sasnavoje bei kituose  miesteliuose ir kaimuose, ant piliakalnių, bendruomenėse ir marijampoliečių šeimose bei kaimynų ir draugų būreliuose.

Tegul Valstybės dieną nuskambėjusi „Tautiška giesmė“ iš Marijampolės – Sūduvos sostinės bus sveikinimas ir  įkvėpimas naujiems bei veržliems darbams  savo gimtajam miestui ir savo tėvynei viso pasaulio marijampoliečiams: „Vardan tos Lietuvos vienybė težydi“.

 

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE