Vasarinės padangos: kaip išsirinkti?

Šiuolaikiniam žmogui automobilis yra tiesiog būtinas, lygiai taip pat kaip ir telefonas ar kompiuteris. Tačiau norint, kad jis patikimai tarnautų, juos reikia rūpintis ir tai nėra labai lengva užduotis. Automobilio priežiūra reikalauja daug žinių, kurios padeda išvengti daugybės nereikalingų problemų ir su jomis susijusių išlaidų. Vienas dažniausių veiksmų, kuriuos tenka atlikinėti kiekvienam vairuotojui yra padangų keitimas. Kelių eismo taisyklės numato tai daryti bent 2 kartus per metus, jei naudojate skirtingiems metų laikams pritaikytus modelius. Tačiau jokios padangos nėra amžinos ir laikas nuo laiko ateina ta diena, kai tenka ieškoti naujus komplektus. Dabar kaip tik ateina laikas, kai vairuotojai pradeda vis aktyviau domėtis klausimu kaip išsirinkti tinkamas vasarines padangas.

Atsakymas į šį klausimą yra ganėtinai komplikuotas, nes yra labai daug veiksnių, kurie turi didelę įtaką pasirinkimui ir norint nesuklysti, reikėtų labai gerai susipažinti su kiekvienu iš jų. Automobilio modelis, vairuotojo patirtis ir vairavimo ypatumai, padangų gamintojas, jų dydis, protektoriaus raštas ir netgi klimatas turi įtakos pasirinkimui ir netgi tai kas iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip nereikšmingas dalykas, gali turėti labai svarbų vaidmenį renkantis tinkamiausias padangas.

Vienas tokių veiksnių yra padangų prekinis ženklas. Vieni vairuotojai kreipią į jį daugiau dėmesio nei kiti, kuriems daug svarbiau yra padangos techninė savybės. Teisus ir vieni ir kiti, nes prekinis ženklas neretai parodo kokios klasės ir yra gaminys, tačiau toli gražu tai nereiškia, kad jo įsigijimas išspręs visus klausimus, su automobilio valdymu ir saugumu kelyje. Be to, dalis kiek mažiau žinomų prekinių ženklų priklauso garsiems gamintojams. Tai pavyzdžiui Kormoran padangos gali būti žinomos mažesnei vairuotojų daliai, nei Michelin, nors priklauso tam pačiam koncernui ir dalinasi tomis pačiomis technologijomis.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE