Verslo pradžia – greita ir nesudėtinga

Vis daugiau lietuvių imasi verslo. Apklausų duomenimis, net 80 procentų lietuvių norėtų imtis verslo, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesiryžta. Daugeliui vis dar atrodo, kad verslą pradėti yra sunkus, daug žinių, laiko ir finansų reikalaujantis procesas, tačiau per keletą pastarųjų metų įmonių steigimas išties stipriai palengvėjo ir pagreitėjo.

Kone kasmet yra pristatoma ir paleidžiama įvairių elektroninių sistemų, ar prietaisų, palengvinančių verslo pradžią. Dabar įmonę galima įsteigti net neišeinant iš namų – tereikia turėti elektroninį parašą ir elektroninę bankininkystę. Taip pat yra įvairių verslo formų – individualios įmonės (IĮ), mažosios bendrijos (MB) ar uždarosios akcinės bendrovės (UAB).

Mažosios bendrijos ypač populiarios tarp jaunų verslininkų. Tai ganėtinai nauja verslo forma, pradėta taikyti vos prieš keletą metų, tačiau dėka palankių sąlygų greitai tapo itin populiaria. Pagrindinės to priežastys – kaip ir UAB, taip ir MB savininkai atsako tik įmonės turtu, o dar svarbesnė priežastis – MB nereikia įstatinio kapitalo, tad verslą pradėti galima vos su keliais šimtais eurų.

Be abejo vykdant veiklą reikia vesti apskaitą. Verslo pradžioje neretas nori sutaupyti maksimaliai, tad bando tvarkytis viską pats, tačiau tam reikia turėti specialių žinių ir nepadaryti klaidų, kad vėliau karčiai neatsirūgtų. Šiuo atveju visada geriau ieškoti buhalterines paslaugas teikiančios kompanijos, kuri tinkamai pasirūpins jūsų apskaita.

Jei ketinate imtis verslo – tačiau nenorite patys domėtis visomis smulkmenomis – patikėkite tai kvalifikuotiems verslo konsultantams, kurie padės greitai ir paprastai sutvarkyti visus, su įmonės steigimu susijusius klausimus. Be to, gausite visas reikalingas konsultacijas, patarimus ir pagalbą verslo pradžiai.

UAB „Justicija“ siūlo įmonių steigimo paslaugas ir visas reikalingas konsultacijas, bei buhalterinės apskaitos tvarkymą.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE