• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Penktadienis, 25 liepos
Sūduvos Gidas
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Vilkaviškyje paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

2024-03-12
Kultūra, Vilkaviškis
Laikas: 2 min skaitymo
A A
Vilkaviškyje paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Vilkaviškyje paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena / Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.

Vilkaviškyje iškilmingai paminėtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, Kovo 11-osios 34-osios metinės.

Saulėta ir pavasariška Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena prasidėjo Vilkaviškio baikerių motociklų variklių gaudesiu. Įspūdinga kolona plieninių žirgų važiuodami pagrindinėmis gatvėmis budino miestą ir kvietė vilkaviškiečius dalyvauti šiandien vyksiančiuose renginiuose.

Šv. Mišias už Lietuvos Nepriklausomybę Švč. Mergelės Marijos apsilankymo katedroje aukojęs kunigas Deividas Baumila kvietė branginti savo nepriklausomybę ir laisvę, būti vieningais ir tvirtais savo darbuose bei tikėjime.

Šventinis Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas renginys „Duok mums ranką, Tėvyne“ vyko Vilkaviškio kultūros centre. Švęsti susirinkusius vilkaviškiečius pasveikino Savivaldybės meras A. Neiberka.

„Šiandien ypatinga diena mums ir mūsų šaliai – švenčiame Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Jau 34-erius metus esame laisvi, nepriklausomi ir savo Valstybės istoriją kuriame patys. Tuo verta didžiuotis, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad taip sunkiai iškovotą laisvę privalome ne tik branginti, bet ir uoliai ginti bei saugoti. Tai įrodo mūsų broliai ir sesės Ukrainoje, kurie jau dvejus metus herojiškai kovoja ne tik už savo šalies suverenumą, bet už laisvę ir demokratiją visoje Europoje. Ši tauta yra didvyriškumo, kovos už laisvę ir apsisprendimo teisę simbolis. Nuoširdžiai sveikindamas šios ypatingos Lietuvai dienos proga linkiu, kad Kovo 11-osios istorinė tiesa ir prasmė ugdytų meilę, stiprintų tikėjimą Lietuvos ateitimi, simbolizuotų mūsų visų susitelkimą ir ryžtą. Tegul amžinojo gėrio troškimas įžiebia naują viltį ir tikėjimą ateitimi! Su 34-uoju Laisvės pavasariu“, – susirinkusiuosius sveikino vadovas.

Taip pat padėkos raštus bei Lietuvos trispalves Meras įteikė:

Daivai Kasulaitienei, Vilkaviškio kultūros centro kultūrinių renginių organizatorei, mėgėjų teatro „Gluosnė“ kolektyvo vadovei, – už ilgametę kultūrinę veiklą, teatro meno puoselėjimą ir Vilkaviškio rajono garsinimą visoje šalyje.

Eglei Budrytei-Vilbikei, Vilkaviškio Vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui bei programos „SkautAUK“ vadovei, – už aktyvią ir įkvepiančią veiklą, puoselėjant pilietiškumą, rengiant ir vykdant projektus.

Ramūnui Puodžiūnui, Klausučių kaimo bendruomenės pirmininkui, – už įgyvendinamas prasmingas, novatoriškas iniciatyvas ir projektus, kultūrinės veiklos telkimą stiprinant bendruomeniškumą, aktyvų ir nuoširdų darbą visuomenės labui.

Ingai Krupavičienei, Pilviškių seniūnijos Stoties seniūnaitijos seniūnaitę, – už kūrybiškumą, bendruomeniškumą ir didelę pagalbą Pilviškių miesteliui.

Kovo 11-osios minėjime taip pat dalyvavo Severodonecko mero Oleksandr Striuk pirmoji pavaduotoja Tatjana Verkovskaja. Ji visos Severodonecko bendruomenės iš Ukrainos vardu sveikino mūsų šalį Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga. „Esame nuoširdžiai dėkingi už Vilkaviškio rajono pagalbą Severodoneckui ir brolišką bendradarbiavimą. Linkiu jums ramybės, darbo pasiekimų ir Lietuvos šaliai visko, kas geriausia“, – linkėjo T. Verkovskaja.

Šventinį renginį vedė Paula, Titas, Edita ir Andrius Grygelaičiai, o pasirodymus susirinkusiems dovanojo Vilkaviškio kultūros centro mišrus kamerinis choras „Uosija“ (vad. Laima Venclovienė), Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro šokių studijos „Vyželė“ ir Vilkaviškio kultūros centro šokių kolektyvai (vad. Sonata Jankienė) bei solistė Gintarė Jautakaitė.

Šaltinis: Vilkaviškio rajono savivaldybė
Žymos: Algirdas NeiberkaDaiva KasulaitienėDeividas BaumilaEglė Budrytė-VilbikėGintarė JautakaitėInga KrupavičienėKlausučių kaimo bendruomenėKovo 11-ojiLaima VenclovienėLietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienaOleksandr StriukPilviškių seniūnijaRamūnas PuodžiūnasSeverodoneckasSonata JankienėTatjana VerkovskajaUkrainaVilkaviškio kultūros centrasVilkaviškio kultūros centro kamerinis choras „Uosija“Vilkaviškio kultūros centro teatras „Gluosnė“Vilkaviškio rajono savivaldybėVilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedraVilkaviškio vaikų ir jaunimo centrasVilkaviškio vaikų ir jaunimo centro šokių studija „Vyželė“
DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Mokolų g. 47 aikštelė bus atnaujinta
Paežerių dvaro apylinkėse kvies Lietuvos bitininkų šventė
Marijampolės savivaldybės maudyklos saugios
Šakių rajone per avariją nukentėjo trys žmonės

Kultūra

Vasaros šventė Gudeliuose nuskambėjo su pramogomis ir šypsenomis
Kazlų Rūdoje – paroda, skirta neseniai anapilin iškeliavusios dr. Aldonos Vasiliauskienės jubiliejui paminėti
Ypatingas savaitgalis Želsvoje – skambėjo „VasarOK“ šventė
Vasaros šventės Pajevonyje ir Gražiškiuose subūrė bendruomenes

Sportas

Vilkaviškyje įvyko tradicinis šachmatų turnyras
Vilkaviškio atletų pasiekimai Alytaus lengvosios atletikos čempionate
Rungtynės su „Riteriais“ baigėsi lygiosiomis
„Perlą Go“ papildė „Omegos-Tauro-LSU“ marškinėlius vilkėjęs jaunuolis

Politika

EK siūlo mažinti bendrųjų žemės ūkio ir žuvininkystės politikų finansavimą
Marijampolės regionas imasi aktyvių veiksmų investicijoms pritraukti: kuriamos naujos galimybės verslui
Kauno PPA rūmų atstovai lankėsi Šakių rajono savivaldybėje
Šakių rajone baigėsi rajonų vadovų susitikimų ciklas seniūnijose

Įdomu

Vaisingumo lenktynėse laimi jaunystė
Kaip draskyklė prisideda prie katės laimės ir geros savijautos?
Standartiniai butai, nestandartiniai lūkesčiai: ar tikrai lietuviai bijo gyventi „kaip visi“?
Dažniausiai užduodami klausimai apie gyvūnų globą

Verslas

Naujos prekės neatsiperka? Galite tai sustabdyti su Terra Stock prognozėmis
Siūloma svarstyti įvesti sankcijas prekybos tinklo „Mere“ savininkams
Lietuva – tarp greičiausiai inovacijose augančių ES šalių
Komandos formavimo renginiai: efektyvių komandų kūrimo strategijos

Mokslas ir studijos

Rygiškių Jono gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai
ŠMSM siūlo koreguoti į aukštąsias mokyklas stojančių šimtukininkų konkursinius balus: pridės papildomų taškų
Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai
Jau galima teikti prašymus nemokamam mokinių maitinimui ir būtinoms reikmėms įsigyti

Turizmas

Prie Ivoniškio ežero Gudeliuose bus įkurta poilsio zona
Kviečiame atrasti – nauji maršrutai po Lietuvos regionus
Stovyklautojams laikas ugdyti naujus įpročius – vieno dalyko stovyklavietėse gali nelikti
Miškininkai kviečia pažinti miškų paslaptis: daugiau nei 1000 rekreacinių objektų visoje Lietuvoje
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus