Žengtas svarbus žingsnis link daugiafunkcinės sporto arenos tapimo realybe

Kiekvieną kartą pasidžiaugus reikšmingomis mūsų sportininkų pergalėmis, stebėjus aukšto lygio varžybas ar išgirdus nuostabų koncertą, ne retas marijampolietis pagalvoja apie ne kartą dėmesio ir kalbų centre atsidūrusią daugiafunkcinę sporto areną. Erdvę, kuri suteiktų galimybę į Marijampolę pasikviesti aukšto lygio sportininkus, kultūrininkus ir kitus savo srities profesionalus.

Kad visa tai virstų realybe Marijampolės savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai deda didelis pastangas. Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, kalbėdamas apie daugiafunkcinę areną sako, kad Marijampolė niekuo nenusileidžia didiesiems miestams. Marijampoliečiai noriai renkasi į įvairius renginius ir jų poreikiai kokybei nuolat auga. Spalvingas, kultūra ir sportu pulsuojantis miestas nusipelnė turėti aukšto lygio sporto ir laisvalaikio infrastruktūrą.

Šiandien galima pasidžiaugti, jog „praėjus“ ilgą biurokratinį kelią, jau yra paskelbtas konkursas „Architektūrinė koncepcija (idėja) daugiafunkcinei sporto arenai Vokiečių g. 15, Marijampolėje“. Pagrindinis ir svarbiausias vykdomo konkurso uždavinys – sukurti daugiafunkcinę infrastruktūrą, kurioje būtų įrengta FIBA Europe reikalavimus atitinkanti krepšinio salė ir ne mažiau kaip 3000 (sėdimų vietų) žiūrovų (krepšinio varžybų metu) talpinanti universali salė skirta sporto, kultūros, laisvalaikio ir sveikatingumo renginiams.

Marijampolėje įsikūrus daugiafunkcinei sporto arenai būtų padidinta sporto, kultūros, švietimo, laisvalaikio ir sveikatingumo paslaugų kokybė bei prieinamumas, atsirastų galimybė organizuoti šalies lygio sporto varžybas, koncertus bei kitus renginius. Čia būtų vykdomos sporto varžybos ir treniruotės, vystytųsi neįgaliųjų sportas, vyktų kultūriniai, sceniniai, teatro bei kiti renginiai. Planuojama, kad sporto arena galėtų būti apie 6000 kvadratinių metrų ploto, šalia jos būtų įrengta automobilių ir autobusų stovėjimo aikštelės, o patekimas į pastatą būtų pritaikytas neįgaliesiems.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas