Atvėsus orams Marijampolėje pradedamas šildymo sezonas

Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. spalio 3 d. įsakymu Nr. DV-1647 „Dėl 2019–2020 m. šildymo sezono pradžios“, atsižvelgiant į artimiausias orų prognozes, nuo spalio 7 dienos Marijampolės savivaldybėje oficialiai pradedamas šildymo sezonas.

Administracijos direktoriaus įsakyme nurodoma, kad daugiabučių namų administratoriams, valdytojams, pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojams, suderinus su šilumos tiekėju, daugiabučių namų butų savininkų sprendimu, teisės aktų nustatyta tvarka galima pradėti šildymo sezoną kitu laiku, nepažeidžiant nustatytų higienos normų.

Savivaldybės pavaldumo įstaigų vadovams taip pat leidžiama spręsti dėl šildymo sezono pradžios kitu laiku, negu nustatyta, nepažeidžiant nustatytų higienos normų.

Primename šilumos vartotojams, kad šildymo sezonas skelbiamas, kai vidutinė ne mažiau kaip trijų parų iš eilės oro temperatūra siekia mažiau nei 10 laipsnių šilumos. Pastaraisiais metais šildymo sezonas Marijampolėje buvo pradėtas spalio pradžioje: 2015-aisias – spalio 8 d., 2016-aisiais – spalio 7 d., 2017 m. – spalio 9 d., pernai – spalio 19 d. Pradedant naują šildymo sezoną pirmiausia pradedami šildyti savivaldybės miesto darželiai ir mokyklos, gydymo įstaigos ir tik po to – gyvenamųjų rajonų daugiabučiai ir įmonės.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas