Baletas „Kitas pasaulis“

Spalio 5 d. 19 val šokio spektaklis „Kitas pasaulis“.

Vienas žinomiausių japonų rašytojų pasaulyje ir grupė, kurios dainas žmonės moka  atmintinai, susitinka vienoje scenoje. Šokio spektaklį „Kitas pasaulis“ įkvėpė tiek trisdešimt metų anšlaginius koncertus visame pasaulyje rengiantys depešai, tiek dešimtmečiu jaunesnis Haruki Murakami romanas „Negailestinga stebuklų šalis ir pasaulio galas“.

Spektaklis – tai etiudai, gimę iš simbolių, filosofijos ir vaizdinių kupinos Depeche Mode muzikos. Jos energija provokuoja judesį ir įtraukia šokėjus į šviesų, lazerių ir vaizdo projekcijų pasaulį. Šokėjai tampa belytėmis mechaninėmis būtybėmis, panirusiomis į mutavusias svajones ir sintetinius pojūčius. Jų kuriami personažai įprasmina nepažintus pasąmonės klodus: spektaklis pranašauja ateitį, į kurią nesuvokdama juda didžioji žmonijos dalis. Futurizmo prisotintame šokio spektaklyje „Kitas pasaulis“ nelieka vietos tikriems jausmams, realybės suvokimui. Aplinką persmelkusi sintetika verčia bendrauti, juoktis, pykti ir net daugintis iš pareigos, nepaisant natūralios žmogaus prigimties. Tai pasaulis, kuriame sunkiai atskirsi vyrą nuo moters – žmonės suvienodėję dėl netikro gyvenimo ir netikrų jausmų spaudimo, įsiskverbusio į sustabarėjusius kūnus ir tapusio sudėtine jų dalimi. Apie realią, tikrą, laisvą, prigimtinę būseną lieka tik svajoti, ką byloja ir vienos iš „Depeche Mode“ dainų tekstas: „Dream on… Dream on…“.

REŽISIERĖ/CHOREOGRAFĖ: Marija Simona Šimulynaitė

VIDEO INSTALIACIJA: Saulius Paliukas ir Rimas Sakalauskas 

SCENOGRAFĖ, KOSTIUMŲ DIZAINERĖ: Dalia Pranckėnaitė

GARSO MONTAŽAS: Rita Mačiliūnaitė

MUZIKOS AUTORIAI: Depeche Mode

ŠOKĖJAI: Kristina Tarasevičiūtė, Ben Davis, Evelina Marija Fokina, Audronė Stelionė, Eimantė Šeškutė, Vesta Gineitytė, Žilvinas Beniuševičius, Igoris Zaripovas, Pijus Ožalas, Danielius Voinovas. 

Bilietus įsigyti galite kultūros centro bilietų kasoje

Bilietai internetu

Marijampolės KC inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE