Dėmesys – į kelią

Šią savaitę, rugsėjo 16-22 dienomis, vyksta tarptautinė eismo dalyvių kontrolės priemonė „Dėmesys į kelią”, kurios iniciatorius – Europos kelių policijos tinklas TISPOL. Siekdami užtikrinti eismo dalyvių saugumą ir viešąją tvarką keliuose, mažinti sužeistųjų ir žuvusiųjų eismo įvykiuose skaičių bei užkardyti saugiam eismui įtaką darančius teisės aktų pažeidimus, Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai visą šią savaitę vykdo sustiprintas policines priemones.

Pirmadienį Marijampolės ir Kalvarijos savivaldybėse buvo vykdomas neviešas patruliavimas, kurio metu nustatyti 6 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai. Du iš jų lenkė vietose, kuriose tai daryti draudžiama. Dar vieno automobilio vairuotojas, prieš atlikdamas manevrą, nerodė įspėjamojo posūkio signalo, kitiems trims vairuotojams protokolai surašyti už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Trečiadienį pareigūnai nuo pat ankstyvo ryto vyko į Jurbarką. Ten du kelių policininkų ekipažai vykdė blaivumo kontrolę. Priemonės metu buvo patikrinta 410 vairuotojų blaivumai. Nustatyti 4 vairuotojai, vartoję alkoholio, tačiau neviršiję leistinos normos.

Tą pačią dieną Kelių policijos skyriaus pareigūnai, tęsdami TISPOL akciją „Dėmesys į kelią”, Jurbarko ir Šakių miestuose ir savivaldybėse vykdė greičio kontrolę. Viešo ir mišraus patruliavimo metu nustatyta 23 Kelių eismo taisyklių pažeidimų atvejai, iš jų 22 atvejais viršytas leistinas važiavimo greitis.

Kelių policijos skyrius informuoja, kad ir toliau įvairiais patruliavimo būdais aktyviai kontroliuos, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklėse nustatytų reikalavimų. Ypatingas dėmesys bus skiriamas chuliganiško, pavojingo vairavimo, lenkimo draudžiamose vietose taisyklių nesilaikymo atvejams nustatyti ir jiems užkardyti, vairuotojų pareigų pėstiesiems nesilaikymo kontrolei ir užkardymui.

 

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE