Deja, įvairaus plauko sukčiai randa būtų, kaip įtikinti žmones ir pasisavinti jų pinigus:
Rugpjūčio 8 d. apie 09 val. 10 min. į Marijampolės apskr. VPK kreipėsi moteris (gim. 1977 m.), kuri nurodė, kad socialiniame tinkle „Facebook“, suradusi skelbimą apie parduodamą butą, tariamam pardavėjui pervedė 1000 eurų užstatą, tačiau vėliau suprato, kad tai sukčių apgaulė.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d. (Tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė turtinės prievolės arba ją panaikino, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.)
Rugpjūčio 8 d. apie 09 val. 30 min. buvo gautas moters (gim. 1981 m.) pranešimas, kuriame nurodė, kad rugpjūčio 4 d. socialiniame tinkle „Facebook“ rado skelbimą apie parduodamą garso kolonėlę „JBL“ ir tariamam pardavėjui pervedė 175 eurus, tačiau prekės negavo, o pardavėjas neatsako.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 4 d. (Tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo nedidelės vertės svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė nedidelės vertės turtinės prievolės ar ją panaikino, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.)