Kandidatą į prezidentus pašalino iš partijos: kaltina melagystėmis, autoritariniu valdymu ir dokumentų klastojimu

Lietuvos centro partijos teisėtai veikianti valdyba dėl nuolatinių melagingų pranešimų žiniasklaidoje, kitų partijos narių įžeidinėjimo ir viešo žeminimo, 2019 m. balandžio 19 d. sustabdė Lietuvos centro partijos nario Naglio Puteikio narystę partijoje ir kreipėsi į Etikos komisiją, rašoma išplatintame pranešime.

2019 m. balandžio 19 d. partijos valdybos posėdyje buvo aptarta situacija, kad N. Puteikis tyčia ignoruoja partijos narės Rimos Stefani teisėtą prašymą pateikti 2019 m. kovo 12 d. vykusio partijos visuotinio susirinkimo dalyvių sąrašus, protokolo kopiją. Šis dokumentas, vadovaujantis Civilinio kodekso 2.66 str. 3 d. privalėjo per trisdešimt dienų po 2019 m. kovo 12 d. būti pateiktas Juridinių asmenų registrui. Tačiau, kaip įtariama, dėl galimo 2019 m. kovo 12 d. vykusio partijos visuotinio susirinkimo dokumentų klastojimo to N. Puteikis iki šiol nepadarė.

Sprendimas sustabdyti N. Puteikio narystę partijoje priimtas reaguojant į N. Puteikio viešą ir galimai tyčinį Lietuvos centro partijos diskreditavimą, skelbiant neatitinkančius tikrovės faktus, nuolatinį ir tyčinį šmeižtą partijos narių atžvilgiu, kurie nepakluso autoritariniam partijos pirmininko ir jo žmonos Ninos Puteikienės, kuri nėra Lietuvos centro partjos narė, valdymui.

Teisėtai veikianti Lietuvos centro partijos valdyba skelbia, kad niekada nepriėmė jokių sprendimų dėl Lauros Radzevičiūtės, Lietuvos centro partijos Alytaus skyriaus pirmininkės narystės partijoje sustabdymo ar jos šalinimo iš partijos narių. Todėl partijos valdyba atsiriboja nuo bet kokios Lietuvos centro partijos pirmininko N.Puteikio viešai platinamos neatitinkančios tikrovės informacijos.

Lietuvos centro partijos valdybos pirmininkas Alvidas Šimkus Eltai teigė, kad sunku taikstytis su autoritariniu N. Puteikio stiliumi.

„Jis užsipuola visus, kas tik bando išreikšti nuomonę, todėl žmonės pradeda bijoti. Tačiau dabar partija gavo dotaciją, ir kai Puteikis turės pinigų, viskas bus kitaip, duos skyriams pinigų ir žmonės gali požiūrį pakeisti“, – sake A. Šimkus. Jis pabrėžė, kad partijos valdybos sprendimas nekvestionuoja N. Puteikio, kaip LCP pirmininko, pozicijų.

„Mes nekvestionuojame kaip partijos pirmininko veiklos, narystės sustabdymas nereiškia, kad pagal įstatus jis negali veikti toliau, čia jis tik praranda balsavimo teisę, kol jo veikla bus nagrinėjama Etikos komisijoje. Šį šeštadienį bus tarybos posėdis ir tas tarybos posėdis gali atšaukti narystės sustabdymą. Čia toks viešas pasmerkimas, nes dabar kaip jis elgiasi yra neįmanoma“, – sake A. Šimkus.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas