Kandidatas į Marijampolės merus G. Skamaročius organizuoja diskusiją – forumą “Prezidentas ir regioninė politika”

Gintaras Skamaročius organizuoja diskusiją – forumą Marijampolėje su kandidatais į Lietuvos Respublikos prezidentus, jo nuomone, aktualiausia tema Sūduvos regionui – “Prezidentas ir regioninė politika”. Diskusija – forumas vyks šių metų vasario 19 dieną Marijampolės savivaldybės I aukšto salėje, J. Basanavičiaus a. 1. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Kuris iš kandidatų į Prezidentus galėtų ir turėtų būti mūsų palaikomu bei renkamu?

Kuris iš jų bus palankiausias mums svarbiausių regioninių tikslų įgyvendinimui, Sūduvos ir kitų kraštų/regionų savivaldos 2-o lygmens įvedimui, valstybės valdymo funkcijų ir finansavimo proporcingesnių dalių suderinimui tarp nacionalinių, regioninių ir vietos valdžios lygmenų, remtų atitinkamus pokyčius Vyriausybėje ir jos programoje, teisinėje bazėje? Ar nuo 2019 m. Lietuva bus produktyviau kuriama visuose mūsų šalies kraštuose, miestuose, miesteliuose, kaimuose?

Kokias nuostatas ir įsipareigojimus regioninės politikos klausimais turi ir ruošiasi įgyvendinti naujasis Prezidentas nuo 2019?

Viena iš galimybių tai sužinoti – aktyvesnis bendravimas su jais, atidesnis klausymasis bei stebėjimas, pažinimas.

Į forumą pakvietėme visus esamus kandidatus (pretendentus) į Prezidentus, taip pat krašto spaudos atstovus.

Forumo metu regioninės politikos, „provincijos“, savivaldos plėtros klausimais pasisakys ir diskutuos tik pretendentai, klausimus šia tema užduos organizatoriai, krašto spaudos atstovai, gyventojai. Renginys bus tiesiogiai transliuojamas, o įrašas patalpinamas veidasienės (Facebook‘o) paskyroje https://www.facebook.com/events/352416435345645/ .

Esant kandidatų pageidavimams, bus sudaryta galimybė rinktis jų kandidatavimui pritariančių gyventojų parašus, todėl jų kandidatavimą sutinkančius paremti gyventojus prašome į renginį atvykti su savo pasu ar tapatybės kortele.

 

Pagarbiai,
Všį “Nemuno euroregiono” Marijampolės biuras vadovas,
Marijampolės regiono plėtros tarybos narys,
Nepartinis kandidatas į Marijampolės savivaldybės merus,
Gintaras Skamaročius

Politinė reklama. Bus apmokėta iš kandidato į Marijampolės merus Gintaro Skamaročiaus rinkimų sąskaitos. Užs. nr. SG-18-13.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE