Klaipėdos kraštas pasitiko lietumi…

Gegužės 27 d. Viešosios bibliotekos ir padalinių darbuotojai dalyvavo išvykoje į Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešąją biblioteką.

Praeitų metų pabaigoje duris atvėręs naujas bibliotekos pastatas sužavėjo gražiomis, funkcionaliomis erdvėmis ir jose organizuojamomis veiklomis. Susipažinome su Vaikų ir jaunimo edukacijos centru ir jame įkurta vaikų edukacijos erdve: čia vaikus kviečia „Gudručių“ kampelis, organizuojamos kūrybinės studijos, veikia klubas „Pelėdžiukai“, vyresniuosius buria atvira erdvė jaunimui „Savas kampas“. Lankytojus į biblioteką kviečia naujausiomis technologijomis aprūpinti kraštotyros ir informacijos skyriai, medijų centras. Bibliotekoje įrengta 30 vietų Susitikimų erdvė mokymams ir kameriniams renginiams bei daugiau kaip 150 vietų Konferencijų salė. Parodų erdvėje grožėjomės J. Česonytės tapybos darbų paroda „Tyliai apie save“. Gerdami kavą žiūrėjome rajoną pristatantį filmą „Kretingos kraštas nepalieka abejingų“.

Kelionės metu aplankėme Kretingos rajone (Mažučių k.) įkurtą didžiausią Europoje japonišką sodą, kuriame – bonsai kolekcijos, akmenų sodas, tvenkiniai, poilsio nameliai ir šiuo metu žydinčios azalijos. Grožėjomės audringa jūra nuo Olando kepurės skardžio, o apžvalginės ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu gidė įdomiai pasakojo apie miestą ir jo praeitį, istorinius, išskirtinius pastatus bei skulptūras.

Įvykusi kelionė – naudingai praleistas laikas, kad ir lyjant lietui. Baigiantis dienai, pasirodžiusi saulė nuteikė tolimesnėms kelionėms.

 

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas