Konstitucijos egzamino pirmąjį etapą įveikė trys marijampoliečiai

Spalio 3 d. Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino pirmajame etape Marijampolės savivaldybės administracijoje dalyvavo 6 marijampoliečiai, panorę pasitikrinti teisines žinias. Tarp jų nebuvo nė vieno, turinčio teisinį išsilavinimą.

Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, I etapo egzaminas truko 45 min., dalyviai  turėjo atsakyti į 30 klausimų. Į antrą egzamino etapą patekti teisę turėjo tik tie, kurie teisingai atsakė į 25 ar daugiau klausimų. Šį barjerą šiemet perkopė  trys marijampoliečiai.

Dalyvauti II etape, kuris vyks spalio 17 d., teisę iškovojo jau dešimtą kartą Konstitucijos egzamine dalyvavusi Evelina Mincevičiūtė, teisingai atsakiusi į visus klausimus,  jau tryliktą kartą, (tiek, kiek buvo organizuojamas šis žinių patikrinimas) egzamine dalyvavęs buvęs inžinierius, dabar pensininkas Andrius Rakauskas (28 teisingi atsakymai) ir Jonas Žemaitis, teisingai atsakęs į 25 klausimus.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino –visuotinio teisinių žinių patikrinimo, laimėtojai bus pasveikinti spalio 25 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje. Jiems bus įteikti organizatorių ir projekto partnerių prizai. Egzaminą organizuoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, egzamino globėjas – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, partneriai – Delfi, LRT radijas ir televizija.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE