Lentvario jaunimas turi naujus namus

Lentvario jaunimas neatsidžiaugia naujaisiais savo namais, kurie įsikūrė senosios miesto bibliotekos vietoje.

„Per dieną naujojo Lentvario jaunimo laisvalaikio centro duris atveria apie 20 jaunuolių, neatsiginame ir jaunesniųjų klasių moksleivių. Todėl nutarėme skirti ir mažiesiems dėmesio“, -dalijosi pirmaisiais centro darbo įspūdžiais Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro direktorė Aušra Piragienė.

Lentvario jaunimo centras pradėjo dirbti vos prieš keletą dienų. Senosios bibliotekos patalpos buvo suremontuotos, pritaikytos jaunimo poreikiams ir veiklai. Centrą iškilmingai atidarė ir perkirpo simbolinę juostelę Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys ir Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro direktorė A. Piragienė.

Jaunuosius lentvariečius su įkurtuvėmis sveikino rajono savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč, tarybos narės Jelena Jočionienė,  taip pat tarybos narės bei Seimo narės Dangutės Mikutienės padėjėjos Gelena Drungilienė ir Virginija Vainauskaitė, Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas, Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Ūsas, kiti svečiai.

Jaunimas koncertavo susirinkusiems, džiaugėsi įkurtuvėmis ir supažindino su naujais renginiais, veiklos planais. A. Piragienė tvirtino, kad Lentvario jaunimas aktyviai dalyvauja ir įvairiuose projektuose, tad centre nuobodžiaujančių nebus.

Beje, tai pirmasis rajone jaunimo centras, kuris įsikūrė dar 2008 metais ir lig šiol glaudėsi buvusiame Lentvario kino teatre. Čia patalpos buvo tokios prastos, kad žiemą užšaldavo vanduo. Tad naujų patalpų įkurtuvių laukta kaip stebuklo, kuris ir įvyko. Šiemet rajono jaunimas įkurtuvėmis džiaugėsi ne kartą.  Vasario pabaigoje buvo atidaryta Onuškio jaunimo vieša erdvė, o kovą – Trakų jaunimo vieša erdvė.
Trakų rajono savivaldybės informacija

Lentvario jaunimo centrą atidarė Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius J. Liesys ir Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro direktorė A. Piragienė.

Lentvario jaunimas turi naujus namus

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE