Marijampolėje tęsiasi daugiabučių namų renovacijos

Renovacija / animuota Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Prie Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos prisidėjo dar keletas mieste esančių daugiabučių gyvenamųjų namų.

Tai Uosupio g. 6 ir Kauno g. 76 namai.

Atlikę standartines procedūras, abiejų daugiabučių namų įgalioti atstovai pateikė Marijampolės savivaldybės administracijai reikalingus dokumentus, o Savivaldybės tarybai pritarus šie daugiabučiai namai buvo įtraukti į programą.

Vis daugiau gyventojų supranta ir žino renovacijos naudą. Jeigu jums kyla klausimų, kas jums iš to? Kviečiame plačiau apie tai klausyti pateiktame vaizdo įraše https://bit.ly/37lbFWZ

Primename, kad programa įgyvendinama daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų lėšomis Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos fondų bei (ar) kitų teisėtų šaltinių.

Visą informaciją apie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą galima rasti čia: https://bit.ly/3ygQ9xy

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Jurgitą Būdžiuvienę el. p. [email protected] arba tel. (8 343) 90 064

Visus Marijampolės savivaldybėje renovuotus daugiabučius galite pamatyti https://bit.ly/3w6PbRO

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE