Marijampolės lopšelis – darželis „Rūta“ pakeitė išvaizdą ir tapo lankomiausiu šio rajono objektu

Abu lopšelio-darželio “Rūta” fasadai tapo kūrybine erdve jaunai menininkei Ievai Olimpijai Voroneckytei. Liepos mėnesį buvo baigti įspūdingi piešiniai ant pastato Draugystės g. 5 sienų. Savo tinklalapyje Ieva džiaugiasi baigtu darbu ir kviečia visus juo pasigėrėti bei įvertinti, kuris fasadas žiūrisi gražiau.

„Abu piešiniai sukurti pagal Julijos Daniliauskienės karpinius, iškarpytus (kaip mistiškai skamba) praeitame tūkstantmetyje… Savo kūryba noriu parodyti, kiek gražių, taurių, unikalių ir prasmingų lietuvių liaudies lobių mes turime ir galime juos sėkmingai naudoti, prikelti naujam gyvenimui! Šie karpiniai ir piešiniai aiškiai transliuoja žinią – GAMTA YRA SVARBI IR NEATSKIRIAMA MŪSŲ GYVENIMO DALIS! Iš pilių bokštų ir namukų stogų išaugantys žiedai, miestas po medžiu – tai juk mūsų aplinkos koncepcija, kurioje jaučiama PILNATVĖ, GAUSA, ŽYDINTIS KLESTĖJIMAS… Griežlės pievoje besirūpinančios jaunikliais – labai primena mūsų žmonių šeimas, mūsų pačių būtį. Tuo pačiu, atsižvelgiant į dabartinę Lietuvos ir pasaulio situaciją, miškų ir medžių kirtimus, tai ir kvietimas atkreipti dėmesį į paukščių buveines, bei mūsų pačių gyvenimus. Kokių jų norime – žydinčių, žalių, derlingų, vaisingų ar plynų, išklotų naujomis betono trinkelėmis?“ – apie savo kūrybinę kilnių idėjų išraišką kalba piešinių autorė Ieva Olimpija Voroneckytė.

Lopšelis – darželis „Rūta“ tapo lankomiausiu šio Marijampolės rajono objektu, juo pasigėrėti atvyksta ne tik miestelėnai, bet čia užsuka ir miesto svečiai.

Milda Kudirkaitė

Piešinių autorė menininkė Ieva Olimpija Voroneckytė

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE