Marijampolės sporto centre – ,,Sporto savaitės“ renginiai

,,Sporto savaitė" Marijampolėje

Marijampolės sporto centre įvyko pirmieji ,,Sporto savaitės renginiai“.

Marijampolės sporto centro stadionas nuo pat ankstyvo vakar dienos pirmadienio ryto buvo pilnas jaunatviškos energijos ir vaikų klegesio, nes jame prasidėjo „Sporto savaitė“ renginių ciklas skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Pirmosiomis renginio dienomis sporto centre apsilankė virš 200 vaikų iš lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“, „Nykštukas“, „Pasaka“, „Rasa“ ir „Rūta“.

Centro treneriai vaikus supažindino su įvairiomis sporto šakomis (dziudo, sunkioji atletika, regbis, imtynės, boksas, lengvoji atletika, šaškės, šachmatai), organizavo jiems įvairias sportines rungtis ir atrakcijas.

Po sportinių užduočių visi galėjo mėgautis batutais ir renginio rėmėjo UAB „Mantinga“ vaišėmis.

Visi renginio dalyviai išbandę po 5 skirtingas sporto šakų užduotis buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Antradienį (gegužės 17 d.) renginyje apsilankė garsi Lietuvos sportininkė, Olimpietė, keturių Olimpinių žaidynių dalyvė ir medalininkė Austra Skujytė, kuri mielai bendravo su vaikais ir dalinosi savo sportinės karjeros istorija. Vaikams didelį įspūdį paliko sportininkės iškovoti Olimpiniai medaliai, kuriuos sportininkė atsivežė su savimi ir demonstravo dalyviams.

Sporto savaitės renginiai Marijampolės lopšelių-darželių vaikų grupėms vyks kasdien iki ketvirtadienio, tad smagių emocijų ir nuotykių sporto centre tikrai netruks iki savaitės pabaigos…

 

Marijampolės SC administracija

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE