Meras Mantas Varaška pristatė praėjusių metų veiklos ataskaitą

Liepos 8 d. Būdos kaime buvo pradėta  pristatyti Kazlų Rūdos savivaldybės 2019 m. mero veiklos ataskaita. Tą pačią dieną meras susitiko ir su Jankų kaimo gyventojais. Vėlesnėmis dienomis mero ataskaita pristatyta Antanave, Bagotojoje, Višakio Rūdoje, Jūrės mstl., Ąžuolų Būdoje, Plutiškėse, Bebruliškėse ir Kazlų Rūdoje.

Kartu su meru  ataskaitų pristatyme ir susitikimuose su gyventojais dalyvavo mero pavaduotojas Marius Žitkus bei administracijos direktorė Edita Lukoševičienė.

Pristatydamas savo praėjusių metų veiklos ataskaitą  meras pasidžiaugė darbais, kuriuos  pavyko nuveikti,  tačiau nevengė paminėti ir tų, kurie padaryti nebuvo.

„Pirmieji metai buvo sunkūs, darbai pradėti neturint visos reikalingos patirties. Tačiau svarbu, jog išlaikėme pagrindinius rinkimų siekius – atvirumą, skaidrumą, tolygiai besivystančią savivaldybę”, – sakė meras. – Negriovėme ir ankstesnių vadovybių kurtų planų. Juos keitėme, pildėme, tačiau neatmetėme. Savivaldybė tesė darbus ir kūrė naujus projektus (turgaus, kultūros centro, LED apšvietimo, saulės energetikos ir pan.) nesižvalgydama į praeitį ir nekritikuodama jos“.

Po mero ataskaitos pristatymo vyko diskusijos, kurių metu žmonės ir džiaugėsi, ir skundėsi, ir barėsi,  dalinosi savo bendruomenių rūpesčiais, planais ir pasiekimais. Ne visi buvo patenkinti atsakymais, ne visi norai ir pageidavimai gali būti išpildyti, tačiau dauguma žmonių sakė džiaugiasi galimybe betarpiškai pabendrauti su savivaldybės vadovybe ir visada svečiuose jų laukia.

Kviečiame susipažinti su mero 2019 m. veiklos ATASKAITA.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE