MPRC – mokymai, įspūdžiai iš Italijos, susitikimas su kariškiais ir naujos skulptūros pristatymas

Nauja skulptūra MPRC

Marijampolės profesinio rengimo centre – kaip visada pilnos įspūdžių ir patyrimų dienos.

Kviečiame su įvykiais susipžinti detaliau:

Trečiadienį vyko Respublikinė mokytojų ir mokinių gerosios patirties sklaidos virtuali konferencija „Erasmus+ – galimybės visiems“, kurioje dalyvavo Marijampolės PRC psichologė Edita Macijauskienė ir mokinės Ieva Vilkaitytė bei Aistė Varnagirytė. Dalyvės pasidalino įgyta patirtimi „Erasmus+“ programos projektuose „Parama sunkumus patiriantiems mokiniams“, „Atrask save Europoje“ bei „Skaitmeniniai kultūrinio paveldo ambasadoriai“.

 

Nuotolinė paskaita
Nuotolinė paskaita

 

Baigėsi mokytojų profesinė dvylikos dienų stažuotė Florencijoje. Apdailininkų, floristų ir kirpėjų profesijų mokytojai grįžta pasisėmę naujų žinių ir idėjų, gerų įspūdžių, optimizmo ir saulės spindulių!

,,Erasmus+” programos projektas ,,Atrask save Europoje”.

Stažuotė Florencijoje
Stažuotė Florencijoje

 

Marijampolės profesinio rengimo centro bendrabučio moksleiviai dalijasi akimirkomis iš susitikimo su Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovais, kurie pristatė karo tarnybos atlikimo būdus, suorganizavo kariškas estafetes bei šaudymą su airsoft ginklu. Dėkojame Visuomenės sveikatos centro specialistei už tarpininkavimą.

 

Susitikimas su kariškiais
Susitikimas su kariškiais

 

Gegužės 12 dieną Marijampolės PRC Gimnazijos skyriaus mokiniai ir mokytojos Jolita Vičkačkienė bei Jurgita Schroeder  organizavo renginį – ,,Tapk gimnazistu – pasirink MPRC!“. Į centrą sugužėjo penkių mokyklų – Mokolų progimnazijos, Gižų K.Baršausko mokyklos daugiafunkcio centro, Sasnavos pagrindinės mokyklos R.Stankevičiaus progimnazijos ir J.Totoraičio progimnazijos komandos.

Renginyje svečiai  buvo supažindinti su galimybėmis centre  mokytis   ne tik profesijas,  bet ir  bendrojo ugdymo dalykus. Svečių komandos dalyvavo orientaciniame žaidime – gavo simbolinį MPRC svečio pasą, kuriame turėjo pasižymėti atrastas Marijampolės PRC vietas. Vėliau mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus Quzizz programėlėje. Visos komandos buvo apdovanotos šypsenomis ir simbolinėmis dovanėlėmis.

Tikimės, kad apsilankę mokiniai turiningai praleido laiką, susipažino  su  draugiškais ir iniciatyviais gimnazistais bei karjeros galimybėmis  Marijampolės profesinio rengimo centre.

 

MPRC skatinimo renginys
MPRC skatinimo renginys

 

Marijampolės PRC Pataisos namų skyriaus pagaminta skulptūrinė kompozicija papuošė dendrologinį parką.

Darbo autorius – Pataisos namų profesijos mokytojas Alfonsas Juškevičius, įgyvendinta kartu su Pataisos namų profesijos mokytojais, skyriaus mokiniais bei nuteistųjų dailės studija.

 

Nauja skulptūra MPRC
Nauja skulptūra MPRC

 

MPRC inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE