Neatpažįstamai keičiasi Moksleivių kūrybos centro pastatas!

Marijampolės savivaldybės administracija netrukus baigs įgyvendinti ES projektą „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas Marijampolėje“. Projekto įgyvendinimo metu kompleksiškai tvarkomas Degučių mikrorajone esantis Moksleivių kūrybos centro pastatas.

Pastatas jau apšiltintas ir beveik baigta išorės apdaila, pakeista stogo danga. Vidaus darbai taip pat eina į pabaigą: įrengta nauja elektros instaliacija, pakeista santechnika, panaikintos nereikalingos vidaus pertvaros, atliktas vidaus patalpų ir laiptinių remontas, suformuotos šviesios ir jaukios kūrybinės erdvės. Moksleivių kūrybos centro pastatas iki šiol nebuvo kapitališkai remontuotas, o jo būklė visiškai nederėjo su šiuolaikiškumu bei nebeatitiko reikalavimų.

„Labai džiaugiuosi, kad šis projektas vyksta sėkmingai. Pastatui labai reikėjo kapitalinės rekonstrukcijos, suteikiant jam šiuolaikiškumo ir jaukumo. Naujam gyvenimui prisikėlusios erdvės taps puikia vieta jauniesiems menininkams, keramikams, orientacininkams, žygeiviams, skautams, fotografams ir kitiems veikliems marijampoliečiams“, – apie sėkmingai įgyvendinamą projektą kalba Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda

Ir iš tiesų, šios patalpos bus gausiai įveiklintos: čia atsiras menų dirbtuvės, keramikos studija, organizacijų erdvė, saugaus vaiko kabinetas, žygeivystės ir orientavimosi sporto kabinetai, IT erdvė, konstravimo erdvė, fotografijos ir etnokultūros erdvės, maisto gamybos laboratorija, skautijos veiklos kabinetas, komunikavimo erdvės, nakvynės kambariai, laipiojimo siena, infocentras ir net muzikinis rūsys.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE