Numatomi renginiai Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje

Benjamino Mašalaičio knygos „Kelionė į praeities Marijampolę” pristatymas

Spalio 2 d. 17:30 val.
Daug kur analogų neturėję Marijampolės pokyčiai 280 puslapių knygoje pateikiami kitaip nei daugelyje iki šiol pasirodžiusių leidinių. 60 mažiau girdėtų pasakojimų „pasiima” skaitytoją ir veda į senąją Marijampolę. Pageltusios nuotraukos neleis paklysti, nes visur lydės palyginimai su pastarųjų metų miestu. Jums nereikės lipti nei į Rambyną, nei į Kaukazą, nes abu jie buvo Marijampolėje. Jums tik reikės perskaityti knygą ir daug ką sužinosite. Net ir tai, kodėl pirmieji būsimos Marijampolės žmonės gyveno būdoje, knygas skaitė miesto centrinės aikštės dirvoje ir iš kurios miesto vietos buvo galima pamatyti Vilnių ar net … Europą.
Vieta: Konferencijų salė (I aukštas)
P.S. Knygos sutiktuvių pradžios vieta – prie įėjimo į biblioteką
Atsakingas asmuo: Neringa Bebravičiūtė, tel. 343 50714

 

Knygos apie kraštietį dr. Vladą Natkevičių pristatymas

Spalio 9 d. 14:00 val.
Dokumentinės monografijos, skirtos dr. Vlado (Lado) Natkevičiaus 125-osioms gimimo metinėms pažymėti pristatymo renginys, kuriame dalyvauja knygos autorė Joana Viga Čiplytė.
Vieta: Viešoji biblioteka, Mažoji salė (II aukštas)
Atsakingas asmuo: Jūratė Pajaujienė, tel 8 343 50714

 

Susitikimas su Gabrieliumi Liaudansku – Svaru
Spalio 10 d. 17:00 val.
Kviečiame trumpam į šalį padėti telefonus, išjungti socialinių tinklų programėles ir pasinerti į tikrą, šiltą pokalbį su dainininku, repo ir hip-hopo grupės „G&G Sindikatas” lyderiu Gabrieliumi Liaudansku – Svaru.
Gabrielius Liaudanskas-Svaras jau ne vienerius metus dalyvauja įvairiuose jaunimui skirtuose socialiniuose projektuose. 2013 m. jam įteiktas „Už nuopelnus Lietuvai” medalis. Lietuvos Respublikos Prezidentė muzikantą apdovanojo už savanorišką visuomeninę veiklą ir pilietinį aktyvumą.
Projektą „Atvira jaunimo erdvė: ieškok-domėkis-atrask” remia Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Vieta: Viešoji biblioteka, Didžioji salė (II aukštas)
Atsakingas asmuo: Raminta Liubelionienė, tel. 8 343 52684

 

Filosofinės pasakos „Vandenynas ir Žaliamėlė” pristatymas
Spalio 17 d. 16:00 val.
Vaikas ir suaugusiems skirtos filosofinės pasakos „Vandenynas ir Žaliamėlė” pristatymas. Knygos autorė Rūta Vyšnia pristatys poetinę, simbolinę ir mitologinę sakmę – giesmę, kurią gieda Žaliamėlė Paukštė. Pristatymo metu skambės archajiškos lietuvių liaudies dainos, o Vandenyno ošimą ir Žaliamėlės giesmę palydės muzikos garsai.
Vieta: Viešoji biblioteka, Mažoji salė (II aukštas)
Atsakingas asmuo: Jūratė Pajaujienė, tel 8 343 50714

 

Fotografijų paroda „Dvi širdys”
Spalio 21 d. 17:00 val.
Marijampolės savivaldybės Neįgaliųjų draugijos fotografijų būrelio „Žvilgsnis” paroda „Dvi širdys”.
Vieta: Viešoji biblioteka, Didžioji salė (II aukštas)
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė, tel. 8 611 10093

 

Susitikimas su neuromokslininke, asmenybės ugdymo instituto „Rafaelis” įkūrėja Marija Mendele – Leliugiene
Spalio 29 d. 17:00 val.
Marija Mendelė-Leliugienė, savo profesinę veiklą pradėjusi kaip tiksliųjų mokslų atstovė, šiandien yra Asmenybės ugdymo instituto „Rafaelis” įkūrėja, dailės terapeutė, socialinės politikos ekspertė, dailės terapijos taikymo asmenybės ugdyme Lietuvoje pradininkė, sukūrusi unikalią neuroedukacinių metodų sistemą, kuria jau susidomėjo norvegai. Kelias iki šios pilnatvės buvo labai duobėtas: profesijos keitimas, nepagydomas vėžys, nepakeliami skausmai ir stebuklingas pasveikimas.
„Kai žmogui parodai kitokį gyvenimą, nesvarbu, kiek kartų gyvenime jis pasiklys, visada turės galimybę prisiminti, kad galima gyventi kitaip”.
Susitikimas finansuojamas iš Marijampolės savivaldybės biudžeto programos „Socialinių paslaugų ir kitos paramos teikimas” priemonės „Nevyriausybinių organizacijų socialinių programų finansavimas” lėšų.
Vieta: Viešoji biblioteka, Konferencijų salė (I aukštas)
Atsakingas asmuo: Aušra Rutkauskienė, tel. 8 343 52684

 

 

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE