Pavojingas Rusijos saugumui ir partinei sistemai?

Tikriausiai mano pažiūros ir nuostatos pakankamai žinomos ir “pavojingos” politinio verslo struktūroms Rusijoje ir Marijampolės krašte.

Nuo pat savo oficialaus kandidatavimo į Marijampolės savivaldybės tarybos narius – merus pradžios mano pavardė nebuvo rodoma žmonėms. Jie dažnai klausia: “Kaip ir iš kur jūs atsiradote rinkimų pabaigoje?”.

Laikraštyje “Suvalkietis”,  pirmosios 2 apklausos (2018 ir jau 2019) “Kokią valdžią rinksime Marijampolės savivaldybėje” net nerodė mano pavardės. Kitų 9 kandidatų į Marijampolės savivaldybės merus pavardės apklausoje buvo įrašytos, o manosios ne.

Marijampolės savivaldybės rinkimų debatų dvejose pirmose Marijampolės TV organizuotose laidose dalyvavo visi 6 partijų ir 3 rinkimų komitetų “iškelti” kandidatai į merus. Man, kaip išsikėlusiam savarankiškai, “nebuvo galima” atvykti ir šiose laidose prisistatyti, atsakyti į klausimus, diskutuoti. Atseit, Vyriausios rinkimų komisijos sprendimu negalima, nors kandidatuoju į tarybos narius – merus.

Kas įtakoja partijas (ar tik jų vadus) ir ką bijo prarasti jos bei jų “globėjai”? Ar bijo, kad save išsikėlę kandidatai bus sunkiau valdomi nei verslo jau įtakojamos partijos, komitetai. Pirmiausiai jų nekontroliuojami savivaldybėse, o vėliau ir visoje šalyje.

Aš gi kandidatuoju tik savo šeimos lėšomis ir tik mūsų žmonėms ir kraštui – bendruomenei įsipareigoju. Aš neprašau jų piniginės paramos nei dabar rinkimuose, nei po jų, todėl jų nerimui pagrindo yra. Ypač tiems, kurie siekia “biznį” daryti bendruomenės, t.y. mūsų visų sąskaita.

Praeitais metais Rusijos Federacijos/RF (ir/ar Baltarusijos) saugumo struktūros mane įvardijo pavojingu jų ginkluotosioms pajėgoms ir nacionaliniam saugumui (RF 1996.08.15 įstatymo 27 str.) bei atėmė teisę įvažiuoti į RF 5 metams. Manau, už ten mano vykdytą aktyvią visuomeninę veiklą, domėjimąsi, kodėl Baltarusija be teismo 2,5 metų įkalinusi Gardino lietuvių bendruomenės buvusį pirmininką A.J.. Negebėję manęs užverbuoti, galiausiai priėmė tą sprendimą.

Atrodo, kad savo tautiečių ir šalies interesų gynimas turėtų būti puikiai suprantamas Lietuvoje net ir eiliniam partiniui – nes neparsidaviau. Stebina aplinkybės. Socdemų vienas iš Marijampolės vadų kūrėjų Isoda žemdirbių susirinkime man girdint viešai uždavė klausimą su potekste. “Tai ką jis ten Rusijoje prisidirbo, kad jo neįsileis?”. Kiek suprantu ši ir kitų partijų atstovai ne tik žemdirbių susirinkime skleidė panašius kaltinimus man, nes jie girdėjosi pakankamai dažnai.

Galiu daug kartų atsakinėti spaudoje ir susirinkimuose, kad tose šalyse nepadaręs jokių prasižengimų visuomenei, bet geriau vieną kartą parodyti dokumentus, nei 10 sakyti.

Dalinuosi RF struktūrų 2018.07.03 akto Nr.577 ir 2018.10.09 pranešimo originaliomis kopijomis. Susipažinkite ir nuspręskite patys.

Apgailestauju, kad šį paaiškinimą turiu žymėti kaip rinkimų tekstą.

Pasitikiu jumis, geros valios žmonėmis.

Pagarbiai,

Gintaras Skamaročius

kandidatas į Marijampolės savivaldybės tarybos narius – merus

 

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš kandidato į Marijampolės merus Gintaro Skamaročiaus rinkimų sąskaitos. Užs. nr. SG-18-20.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE