Rugsėjo 1-ąją lopšelis-darželis „Nykštukas“ pasitiks atsinaujinęs

Šiltuoju metų laiku, kuomet mažieji savivaldybės gyventojai vasaroja, švietimo įstaigose dažniausiai vyksta pasiruošimas naujiesiems mokslo metams. Marijampolės lopšelis-darželis „Nykštukas“ savo mažuosius draugus rugsėjį pasitiks pasikeitęs ir atsinaujinęs.

Direktorė Dalytė Luckuvienė, subūrusi iniciatyvių darbuotojų komandą įgyvendino projektą „Pasipuoškime savo aplinką patys“. Savomis lėšomis įsigytais dažais darželio darbuotojai patys nudažė ir atnaujino pastato fasadą ir taip ryški plytinė spalva pakeitė prieš tai buvusią blankiąją. Darželio sienos pasipuošė spalvingais piešiniais, kuriuose vaizduojami žaismingi ir linksmai nusiteikę vaikai. Piešiniai apgalvotai nupiešti žemiau, vaikų akių lygyje, tam, kad atkreiptų mažųjų dėmesį ir sužadintų smalsumą.

Rugsėjo 1-ąją patys mažiausi lopšelio-darželio vaikučiai sugrįš į suremontuotą grupę. Šiuo metu joje kaip tik vyksta remonto darbai, tvarkoma tualeto/vonios patalpa. Taip pat remontuojamos dar dvi darželio grupės, kuriose tvarkomi sanitariniai mazgai, prausyklos, virtuvėlės ir yra keičiami vamzdynai. Visiems šiems darbams Savivaldybės administracija skyrė 20 tūkst. Eur.

Lopšelyje-darželyje apsilankęs Savivaldybės meras Povilas Isoda, kartu su Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vazniene, pasidžiaugė iniciatyvia direktore ir jos gebėjimu sutelkti kolektyvą vardan bendro ir gražaus tikslo – vaikučių gerovės. Apžiūrėjęs, jau padarytus ir vis dar vykstančius darbus, meras akcentavo, jog svarbiausia – gerinti sąlygas darželiuose ir užtikrinti, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas mažųjų ugdymui ir tobulėjimui.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas