Šakių sporto klubo ,,Audra” vasaros stovykla

Liepos 12 d., Šakių sporto klube ,,Audra” startavo vaikų vasaros sporto stovykla ,,Audringieji”, pagal įgyvendinamą projektą „Fizinis aktyvumas – geriausias žmogaus „pirkinys“.

Į stovyklą susirinko gausus būrys vaikų pasiruošusių šią savaitę praleisti ne tik aktyviai sportuodami, žaisdami, bet ir atrasdami naujų draugų.

Susirinkusius stovyklautojus pasveikino klubo prezidentė, bei du puikūs stovyklos vadovai. O tam kad visiems būtų drąsiau, pirmiausia prisistatėme ir susiskirstėme į tris komandas, kurios turėjo nupiešti savo komandos plakatą ir paruošti jo pristatymą. Išradingumui ribų nebuvo, tik iškilo klausima ar “Audringųjų” komanda įveiks “Nerealiųjų”, o “Nerealieji” ar susidoros su “Kaktusų” komanda. Greičiausiai viską išsiaiškinsime dar šią savaitę 

Po šaunių prisistatymų vyko apšilimo žaidimas. Pasirodo, nėra taip lengva keturiomis pagauti bėgiojančius draugus. Puikių emocijų netrūko ir čia.

Galiausiai prasidėjo rimtoji stovyklos dalis – pažintis su dziudo. Kas tai, iš kur ir kodėl kilo, kas dziudo pradininkas, kokia dėvima apranga – papasakojo stovyklos treneris Tautvydas. Ir ne tik papasakojo, bet ir su klubo sportininkais pademonstravo keletą metimų ir veiksmų pristatydami šią sporto šaką. Tačiau ,,nepabandęs nesužinosi”, tad visi stovyklautojai buvo pakviesti prisijungti prie treniruotės išbandant smagius, bet išties labai nelengvus pratimus.

O kad jėgų nepritrūktume likusiai stovyklos daliai, skaniai papietavom ir grįžtant drąsą ir jėgas išbandėme skvere esančioje karstynėje.  Su padrąsinimais kai kurie vaikai ją perėjo po keletą kartų.

Kvadratas, varžybos su kamuoliu – galutinai “išsunkė” visas vaikų jėgas, tad ledai buvo tiesiog privalomi.

Įdomu, kiek vaikų bus atlikę užduotus ,,namų darbus”? 

Projekto „Fizinis aktyvumas – geriausias žmogaus „pirkinys““ vasaros sporto stovykla “Audringieji” bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Šakių sporto klubo ,,Audra” inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE