Seminaras tema „Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams“

Ateinantį antradienį, 2019-06-25 d. Marijampolės savivaldybėje įvyks seminaras tema dėl eksploatacijai netinkamų transporto priemonių keliamų grėsmių aplinkai ir žmonių sveikatai. Renginio pradžia 16 val. Renginys nemokamas.

Seminaro metu supažindinsime su naujais reikalavimais bei galimybėmis transporto priemonių importuotojams, remontą ir techninę priežiūrą vykdančioms įmonėms, bei eksploatacijai netinkamų transporto priemonių perdirbėjams.

Transporto priemonių importas, techninė priežiūra, remontas, priėmimas, surinkimas ir sutvarkymas yra glaudžiai tarpusavyje susijusios. Visos savivaldybėse yra šių veiklų atstovų, įmonių užsiimančių viena ar keliomis iš paminėtų veiklų. Minėtos veiklos, dėl savo išplitimo mąsto ir specifikos, turi joms nustatytas prievoles ir įpareigojimus, sulaukia išskirtinio kontroliuojančių institucijų dėmesio. Tenka pripažinti, kad dalis šio verslo nežino, ar nenori laikytis nustatytų prievolių ko pasekoje į aplinką patenka įvairių, tame tarpe ir pavojingų, atliekų. Yra ir sąmoningai vengiančių nustatytų prievolių – „nelegalų“.

Kaip išvengti aplinkos taršos, bešeimininkio transporto keliamų problemų, eliminuoti iš rinkos „nelegalus“, siekti palankios verslo aplinkos ir dialogo su kontroliuojančiomis institucijomis, savivaldos administracija.

Į seminaro diskusiją kviečiami vykdomosios valdžios, savivaldos, kontroliuojančių institucijų atstovai, transporto priemonių importuotojai, eksploatacijai netinkamų transporto priemonių perdirbėjai, asociacijų, visuomenės atstovai.

Smulkesnė informacija telefonu + 37068755091 ir interneto svetainėje autorecycling.lt

Demontuotojų asociacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas