Teikiami apdovanojimai „Žmogus yra didis“ nusipelniusiems Lukšių krašto žmonėms

Kaip ir kasmet, BĮ Lukšių kultūros centras šiais metais minės Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Bus teikiami Lukšių seniūnijos seniūno Vido Cikanos įsteigti apdovanojimai „Žmogus yra didis“ nusipelniusiems Lukšių krašto žmonėms. Šiais metais apdovanojimai skirti:

  1. Dariui Liudvikaičiui. Už visuomeniškumą, nuoširdžią pagalbą ir kruopščius darbus Lukšių parapijos Šv. Juozapo bažnyčioje.
  2. Irmai Martinaitienei. Už aukštus Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ugdytinių anglų kalbos pasiekimus rajono olimpiadose, konkursuose, puikius valstybinių brandos egzaminų rezultatus, puikią klasės vadovo veiklą.
  3. Valdui Paukščiui. Už ilgametę kūrybinę veiklą, kalvystės bei medžio drožybos tradicijų puoselėjimą ir populiarinimą.
  4. Kastyčiui Pavalkiui. Už senelio, Lukšių krašto knygnešio, korespondento Juozo Pavalkio-Vijūno atminimo išsaugojimą. Už lietuvybės puoselėjimą ir perdavimą jaunajai kartai.
  5. Gintarei Masteikaitei. Už aktyvų kūrybinį darbą, rodomą pavyzdį jaunimui, įkvepiant jį augti, mokytis, tobulėti, siekiant kilnių Lietuvos gerovei tikslų.

Virtualus renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Zyplių dvaro Facebook paskyroje bus paskelbtas Vasario 16-ąją.

Siunčiame apdovanojimams „Žmogus yra didis“ skirtų meno dirbinių nuotraukas. Kadangi renginiui jau ruošiamės, filmuojame, tai siunčiame ir kelias akimirkas iš būsimo renginio.

 

Lukšių kultūros centro informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE