Tvarka ir teisingumas atsikratė balasto Marijampolėje

2019 m. vasario 20 d. Marijampolėje vykusiame Partijos Tvarka ir teisingumas skyriaus  valdybos susirinkime buvo nuspręsta kreiptis į drausmės komisiją dėl partijos narių šalinimo. Tokį kreipimąsi išprovokavo atviras rinkėjų klaidinimas. Kai kurie Partijos Tvarka ir teisingumas nariai buvo įtraukti į vieno visuomeninio rinkimų komiteto veiklą ir veikė ne partijos, bet komiteto naudai.

Pašalinti asmenys tiek prisistatymuose, tiek ir viešuose debatuose teigė atstovaujantys Partiją Tvarka ir teisingumas, nors yra komiteto kandidatų sąraše. Tokiais veiksmais kandidatai į Marijampolės miesto tarybą ne tik sąmoningai pažeidė partijos įstatus, bet ir bandė klaidinti rinkėjus, agituodami už visuomeninį rinkimų komitetą.

Valdybos posėdyje iš partijos už destrukcinę ir įstatams prieštaraujančią veiklą buvo pašalinti: V. Grybauskas; J. Kumpaitienė. E. Liutkevičius; M. Luckus; M. Masaitis; R. Miklaševičius; L. Ranauskienė; K. Stanaitis; J. Stražnickas; K. Švedaitė; G. Zaica; G. Zdanys; A. Zygmantaitė. Minėtus asmenis partijos drausmės komisija pašalino ir, norėdami informuoti Marijampolės gyventojus, akcentavo, kad jokiame visuomeniniame komitete  nėra nė vieno Partijos Tvarka ir teisingumas nario. Taip pat buvo priminta, kad anksčiau iš partijos narių sąrašo už destrukcinę veiklą jau buvo pašalinta (arba pasitraukė savo noru)  ir daugiau narių, tarp kurių ir buvęs skyriaus pirmininkas D. Sinkevičius.

Partija Tvarka ir teisingumas rinkimuose Marijampolėje dalyvauja sąžiningai ir skaidriai, todėl, siekdami užkirsti kelią panašiems atvejams, kuomet, prisidengiant partijos vardu bandoma agituoti už nesusijusius sąrašus, prašo marijampoliečių pranešti apie panašius atvejus atsakingiems partijos atstovams.

 

Politinė reklama bus apmokėta iš partijos Tvarka ir teisingumas politinės kampanijos sąskaitos. Užs. nr. SG-18-19.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE