Vištyčio stovyklavietėje – nauja pramoga mažiesiems

Vištyčio regioninio parko direkcija dar šių metų rudenį Vištyčio stovyklavietėje įrengė vaikišką dvivietę medinę supynę, gavusi lėšų iš Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Šioje lankytojų nuo seno pamėgtoje vietoje turizmo sezono metu sulaukiame ypatingai daug lankytojų, atvykstančių pailsėti prie Vištyčio ežero. Todėl nepamirštame ir pačių mažiausiųjų poilsiautojų, kad ir jie atvykę prie gražuolio Vištyčio ežero, turėtų užimtumo, aktyvios ir įdomios veiklos. Tiesa, direkcija jau ne pirmi metai iš eilės šią stovyklavietę nuolatos prižiūri, renka šiukšles, šienauja žolę, pagamina ir įrengia naujus lauko baldų komplektus, persirengimo kabinas, kad atvykstantiems būtų patogu ir malonu stovyklauti prie Vištyčio ežero.

Šioje stovyklavietėje dar praėjusiais metais Vištyčio seniūnija įrengė naują lauko tinklinio aikštelę, kad netrūktų veiklos ir aktyviausiems poilsiautojams bei vietos gyventojams.

Vištyčio regioninio parko darbuotojai džiaugiasi, kad stovyklavietėje atsirado įdomios veiklos ne tik suaugusiems, bet ir mažiausiems regioninio parko lankytojams, jaunimui, nes tai malonus aktyviojo poilsio papildymas, puikus būdas formuoti aktyvumą, judrumą, jėgą, ištvermę, sukelti teigiamas emocijas. Ateityje ieškosime lėšų, kad būtų galima įrengti dar daugiau vaikiškos rekreacinės įrangos, sukuriant kuo įvairesnę žaidimų erdvę jaunimui.
Tikimės, kad naujieji įrenginiai tarnaus ilgai, ir visi atsakingai naudosimės tuo kas sukurta ir nuolatos prižiūrima!

Vištyčio regioninio parko direkcijos informacija

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE