Zuikių muziejaus mokykla pradėjo ketvirtuosius edukacijų metus

Rugsėjo 22 d. Sasnavos bendruomenės Zuikių muziejus pradėjo ketvirtuosius edukacijų metus. Sasnavoje zuikiai pasitiko rudenėlį su smagiomis sportinėmis rungtimis, gardžia kopūstiene, įvairiomis užduotimis ir edukaciniais užsiėmimais. Gausių plojimų sulaukė Pagėgių pasienio rinktinės Kybartų pasienio užkardos kinologų pasirodymas ir Marijampolės kultūros centro Liudvinavo skyriaus vokalinio ansamblio skambios dainos.

Šventėje sulaukta daug garbių svečių – europarlamentaro Juozo Oleko su žmona, Sasnavos seniūnės Nijolės Smilgienės ir Kybartų pasienio užkardos pareigūnų. Taip pat gerų zuikių draugų, rėmėjų ir kūrėjų. Zuikių muziejaus įkūrėja – pedagogė, Sasnavos bendruomenės pirmininkė Daiva Truncienė dėkinga visiems, kas drauge sukūrė puikią šventę, Ąžuolui ir Radvilui už padovanotus muziejui zuikius ir keramikei Violetai už zuikių lipdymo pamokėlę.

Šiais metais edukacijų dalyviai Zuikių muziejuje bus laukiami pirmadieniais nuo 10.30, o ketvirtadieniais, penktadieniais – nuo 8.30 ir 10.30 val.

Reikalinga išankstinė registracija tel.:  8 614 42830

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas