Marijampolės savivaldybėje pareigūnų sulaikytas vyras apgadino policijos komisariato turtą.
Kaip pranešė Marijampolės policija, trečiadienio naktį, apie 2.34 val., Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) ilgalaikio sulaikymo patalpoje dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikytas vyras (gim. 1996 m.), agresyviai besielgdamas, daužė kameros duris, apgadino kitą turtą.
Vyras pristatytas ir uždarytas į Kauno AVPK areštinę.
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama.

