Atsinaujinti panoro dar trijų daugiabučių namų gyventojai

Renovuotas daugiabutis / asociatyvi nuotr.

Sulig kiekvienu tarybos posėdžiu Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programa papildoma naujais daugiabučių gyvenamųjų namų butų savininkų prašymais renovuoti jų namą.

Prie programos prisijungti norą pareiškė dviejų Marijampolėje esančių daugiabučių, Beržų g. 17 ir 13A, bei Jaunimo g. 3 Igliaukoje gyventojai. Surinkę daugiau nei 50 proc. pritariančiųjų renovacijai balsų, daugiabučių namų atstovai kreipėsi į savivaldybės administraciją norėdami pradėti renovacijos procesą.

„Nors didžioji dalis tiek jau renovuotų daugiabučių, tiek vis naujai įtraukiamų į programą yra Marijampolės mieste, pastebima, kad vis dažniau norą renovuoti daugiabutį namą pareiškia ir kaimiškųjų seniūnijų gyventojai. Keičiasi ne tik mieste esantys gyvenamieji pastatai, bet ir kaimiškosiose vietovėse. Išties džiugu, kad vis daugiau žmonių ne tik pamato, bet ir supranta renovacijos naudą. Pasikeitęs namo fasadas žavi akį, tačiau kur kas svarbesnis faktorius renovuojant daugiabutį namą – šiluminės energijos sąnaudų sumažinimas ir racionalus energinių išteklių naudojimas. Tokiu būdu yra mažinamos gyventojų išlaidas už šildymą, o ir nekilnojamojo turto vertė išauga“, – sako savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Primename, kad programa įgyvendinama daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų lėšomis, pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos fondų bei (ar) kitų teisėtų šaltinių.

Visą informaciją apie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą  galima rasti čia: https://bit.ly/3bdaUO4

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Jurgitą Būdžiuvienę el. p. [email protected]  arba tel. (8 343) 90 064

Visus Marijampolės savivaldybėje renovuotus daugiabučius galite pamatyti https://bit.ly/3jEjAkX

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE