Augalų sodinukus iš savivaldybės gavę marijampoliečiai dalinosi talkų akimirkomis

Maloni ir jauki namų aplinka džiugina kiekvieną. Visai nesvarbu ar gyvename nuosavame ar daugiabutyje name išėjus iš namų ar pažvelgus pro langą norisi matyti išpuoselėtą kiemą. Gražią aplinką susikurti nėra sunku, o ypatingai, kai prie jos kūrimo prisideda ir kaimynai. Tai parodė ir Marijampolės Kosmonautų gatvės 14-ojo namo gyventojai, susirinkę į draugišką talką.

Kosmonautų 14 apžledinimas5
Gyventojai galės prisėsti ant „Draugystės suolelio“

Kosmonautų 14-ojo namo prieigose, pievelėje pridygo daugybė gražiausių augalų, papuošusių aplinką, kurią dabar galės gėrėtis tiek namo gyventojai, tiek ir praeiviai. Namo gyventojai dėkoja ir Mokolų seniūnijai, kuri padovanojo suolelį, ant kurio prisėdus bus dar patogiau pasimėgauti žydinčiais augalais ir gražėjančia aplinka. Namo gyventojai davė jam ir vardą, pavadino „Draugystės suoleliu“.

Namo kiemas pasipuošė augalais, kuriuos dovanojo Marijampolės savivaldybė, aktyviems gyventojams, teikusiems paraiškas savo gyvenamosios aplinkos apželdinimui.

Žinoma, žalioji zona nebūtų skurta be darbščių rankų. Čia pasidarbavo patys Kosmonautų gatvės 14-ojo namo gyventojai, kurie draugiškai ėmėsi įrankių ir kartu kibo į darbus.

Tiesa, Marijampolės savivaldybei pasidalinus Kosmonautų gatvės 14-ojo namo talkos akimirkomis, socialiniame tinkle Facebook savo namų talkų fotografijomis suskubo dalintis ir kitų daugiabučių bendrijų gyventojai, taip pat sulaukę savivaldybės dovanotų želdinukų.

„Mūsų namo bendrija (Vytauto g. 54a Marijampolėje) irgi darbavomės iš peties, kai tik praėjusį penktadienį gavome Savivaldybės parūpintus augalus! Labai dėkojame už juos! Ir dar padarėme išvadą, kad ne tik namo aplinką pagražinome, bet ir bendrijos gyventojai tarpusavyje labiau „sulipome“. Juk bendri rūpesčiai suartina! Dabar laistome augalus pasikeisdami, vienas kitam dažniau šypsomės ir kuriame naujus planus gyvenamajai aplinkai gražinti!“ – rašė namo gyventoja Irena

Vytauto g. 54a Marijampolėje talka
Vytauto gatvės 54a namo gyventojai puošia savo namo prieigas

Kosmonautų 14-ojo namo gyventojai pasidalino talkos akimirkomis:

Ugnė Stanaitė

Marijampoliečių nuotraukos

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE