Daugėja atnaujintų automobilių stovėjimų aikštelių prie daugiabučių namų

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda džiaugiasi, kad kasmet daugiabučių namų gyventojai aktyviai naudojasi galimybe, prisidedant savo lėšomis, rekonstruoti ar remontuoti aikšteles. Pernai tokia galimybe pasinaudojo 6 daugiabučių namų gyventojai, 2019 metais – 5 daugiabučių namų gyventojai.

Šių metų savivaldybės tarybos patvirtintame automobilių stovėjimo aikštelių rekonstravimo ar įrengimo sąraše, esančios automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių gyvenamųjų namų keičiasi neatpažįstamai. Šiais metais numatyta rekonstruoti net 10 automobilių stovėjimo aikštelių: dalyje iš jų vyksta rekonstravimo darbai, o kai kurių daugiabučių namų gyventojai jau gali patogiai parkuoti automobilius sutvarkytose aikštelėse.

Kiek anksčiau buvo rekonstruota ir praplėsta automobilių stovėjimo aikštelė prie R. Juknevičiaus g. namo Nr. 21. Dabar prie rekonstruotų aikštelių sąrašo pridėtos dar dvi –Mokolų ir Gėlių gatvėse.

Mokolų g. prie daugiabučio namo Nr. 39 esanti automobilių stovėjimo aikštelė praplėsta, jos plotas padidėjo daugiau nei dvigubai. Anksčiau aikštelėje tetilpo 14-15 automobilių, o dabar čia galima pastatyti 34 automobilius. Žinoma, yra skirta keletas vietų ir neįgaliems vairuotojams. Aplink aikštelę esantis šaligatvis buvo atnaujintas, sudėtos naujos betoninės trinkelės. Gyventojams pasirengus apželdinimo projektą – taip pat pasirūpinta ir aplinka. Marijampolės savivaldybės administracija nupirko daugiau nei 50 augalų ir medelių, tarp kurių: sakuros, magnolijos, rododendrai, pušys ir kiti žaliuojantys augalai.

Kita netoliese esanti aikštelė, prie namo Nr. 57, taip pat netrukus bus atnaujinta. Aikštelė taip pat bus praplėsta, taps patogesnė. Po rekonstrukcijos aikštelėje tilps 30 automobilių, dvi vietos bus skirtos automobilius pasistatyti neįgaliems vairuotojams. Planuojama, kad rekonstrukcijos darbai bus baigti šį mėnesį.

Remonto darbai vyko ir automobilių stovėjimo aikštelėje prie daugiabučio namo Nr. 18 Gėlių gatvėje. Šiuo metu aikštelėje galima patogiai ir tvarkingai suparkuoti apie 20 automobilių.

Šiuo metu aikštelių rekonstrukcijos darbai vyksta šiose automobilių stovėjimo aikštelėse prie daugiabučių gyvenamųjų namų: R. Juknevičiaus g. 11 ir 17, Kosmonautų g. 14 ir 16.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf. 

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE