Elektroninis bilietas Marijampolėje pradės veikti 2022-ųjų metų vasarą

E-Bilietas Marijampolėje / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Marijampolės savivaldybės administracijai pasirašius rangos darbų sutartį planuojama, kad marijampoliečiai jau kitų metų vasarą galės pradėti naudotis elektroniniais bilietais miesto autobusuose. Tikimasi, kad ši naujovė keleiviams leis patogiau įsigyti važiavimo viešuoju transportu bilietus, išplės bilietų nomenklatrūrą bei atneš kitų teigiamų pokyčių.

Anot Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus Karolio Podolskio, elektroninis bilietas keleiviams suteiks žymiai daugiau galimybių: „Elektroninio bilieto sistema bus įdiegta keturiolikoje autobusų. Bilieto korteles keleiviai galės įsigyti stacionariose pardavimo vietose, o jau turimą elektroninę piniginę pasipildyti tiesiog internete. Vartotojo aplinkoje keleiviai taip pat galės įsigyti vienkartinius ir terminuotus kelionės bilietus, peržiūrėti pinigų likutį, įsigytus bilietus ir atliktų operacijų istoriją. Elektroninio bilieto naudotojas taip pat galės nupirkti kelionės bilietą savo draugui“.

Specialia elektroninių bilietų tikrinimo įranga bus aprūpinti ir šią funkciją atliksiantys darbuotojai. Mokymų, kaip naudotis naująja sistema, sulauks ir autobusų vairuotojai – jų mokymui bus skirtas vienas papildomas e. bilieto įrangos komplektas, įrengtas ne autobuse.

Neturintys elektroninio bilieto keleiviai iš vairuotojo ir toliau galės įsigyti popierinį bilietą, tačiau tik tam reisui, kuriuo tuo metu važiuoja autobusas.

Elektroninis bilietas – tai šiuolaikiška ir patogi priemonė, padedanti lengviau keliauti viešuoju transportu. Tikimės, kad marijampoliečiai aktyviai naudosis naująja sistema ir ją pamėgs. Elektroninis  bilietas leidžia taupyti laiką, suteikia daugiau informacijos apie atliktas keliones ir yra saugesnis sprendimas nei įprastas popierinis viešojo transporto bilietas.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE