Gruodžio 4-ąją sužibs Marijampolės kalėdinė eglutė

Pernai koronavirusui ir Grinčui vos nepavyko pavogti Kalėdų  –  dėl buvusių itin griežtų ribojimų nebuvo organizuojama Kalėdų eglutės įžiebimo šventė. Eglutė buvo įžiebta slaptai ir virtualiai.

Kaip praneša Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, šiemet Kalėdos į Marijampolę atkeliaus: „Šiemet turime gerų žinių – kalėdinės eglutės įžiebimo šventė bus,  ir Kalėdos į Marijampolę atkeliaus. Tiesa, ne visai taip, kaip buvome pratę, tačiau smagu tikrai bus. Gruodžio 4 dieną  17 val. miesto širdyje, J. Basanavičiaus aikštėje, skambės muzika, tamsą skros ugnies kamuoliai, mažuosius pradžiuginti atvyks Kalėdų senelis, veiks karuselė, maltiečiai virs karštą sriubą, danguje suspindės fejerverkai ir,  be abejo, visi kartu įžiebsime kalėdinę eglę“.

Tačiau reikia prisiminti, kad pandemija niekur nedingo ir tam tikri ribojimai bus ir šiemet – renginio lankytojų skaičius negalės viršyti 500 žmonių, todėl prie pat eglutės bus prašomi prieiti mažieji su savo tėveliais ir neįgalieji.

Taip pat šeštadienį visą dieną centrinėje aikštėje  šurmuliuos kalėdinė mugė, kurioje tikrai galėsite atrasti širdžiai mielų smulkmenų ar kalėdinių dovanėlių.

Mažųjų džiaugsmui J. Basanavičiaus aikštėje įsikurs Kalėdų senelio rezidencija ir veiks kalėdinis paštas. Įžiebus eglutę Kalėdų senelis savo rezidencijoje lankysis kiekvieną sekmadienį (gruodžio 5, 12, 19 ir 26 d.) nuo 12:30 iki 13:30 val.

Saugant savo ir kitų sveikatą, rekomenduojame likti namuose ir stebėti šventę tiesiogiai Marijampolės savivaldybės paskyroje  socialiniame tinkle „Facebook“.

Kalėdos Marijampolėje / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE