Gyvūnų kapinės Marijampolėje: būtinybė ar mada?

Mylimi augintiniai daugeliui iš mūsų yra patapę šeimos nariais. Rūpestingai juos globojame, perkame įvairiausius skaniukus, aksesuarus, pergyvename, kai jie suserga ir liūdime, kai jie iškeliauja į „gyvūnėlių rojų“.

Šiais laikais aukojamos net specialios mišios gyvūnams, į kurias susirenka keturkojų lydimi gyvūnų mylėtojai, o Lietuvoje vienos po kitų steigiamos gyvūnėlių kapinės.

Kviečiame marijampoliečius padiskutuoti ar Marijampolėje reikalinga vieta, kur galėtume civilizuotai atsisveikinti su savo augintiniais ir aplankyti jų kapelius bei kokioje vietoje būtų tinkamiausia įrengti gyvūnėlių kapines. O gal vis daugiau Lietuvos miestų steigiamos gyvūnų kapinės yra tiesiog iš užsienio atkeliavusi mada?

Vieša diskusija vyks rugsėjo 16 dieną, 18 valandą, Marijampolės savivaldybės administracijos I aukšto salėje. Bus pristatoma šiuo metu egzistuojanti atsisveikinimo su gyvūnais praktika, kituose Lietuvos miestuose įrengtos gyvūnėlių kapinės ir pasiūlymai kur tokias kapines galima būtų įrengti Marijampolėje.

Kviečiame aktyviai dalyvauti – mums svarbi Jūsų nuomonė.

Būtina išankstinė registracija el. paštu komunikacija@marijampole.lt, nurodant savo vardą ir pavardę bei telefono numerį

Būtina turėti galimybių pasą.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE