Į daugiabučių namų modernizavimo sąrašą įtraukti dar 4 namai

Daugiabučių namų gyventojai ir toliau aktyviai dalyvauja Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programoje. Į Marijampolės savivaldybės administraciją kreipėsi dar 4 daugiabučių namų gyventojai su prašymais įtraukti jų namus į minėtą programą ir atlikti reikalingas procedūras, siekiant galutinio rezultato – renovuoti daugiabutį namą.
Prie jau įtrauktų į energinio efektyvumo didinimo programą kitų daugiabučių į renovacijos procesą jungiasi Vytenio g. 14, Kauno g. 20, Aušros g. 42A ir Uosupio g. 12 namai. Jeigu renovacijos procesas klostysis sėkmingai, iš viso renovacijos naudą pajaus daugiau nei šimte butų gyvenantys marijampoliečiai.
„Iš viso šiais metais į Marijampolės savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą jau įtraukta 13 daugiabučių namų. Vien šiuo metu tai yra beveik dvigubai daugiau namų nei per visus 2020-uosius metus. Matome, kad gyventojai išties domisi ir noriai įsitraukia į renovacijos procesą. Juk visi norime, kad mus suptų graži ir šiuolaikiška aplinka, žinoma, svarbu ir patogumas bei būsto vertės kilimas“, – sako savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.
Primename, kad programa įgyvendinama daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų lėšomis, pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos fondų bei (ar) kitų teisėtų šaltinių.
Visą informaciją apie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą galima rasti čia: http://192.168.0.253/aktai/Default.aspx?Id=3&DocId=32994

 

Marijampolės savivaldybės administracijos inf. 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE