Į Marijampolę atvyksta Amatų ir skonių mugė

Liepos mėnesį į Marijampolę jau ketvirtus metus iš eilės atvyksta itin populiari „Amatų ir skonių mugė“. Šis renginys pasižymi ypač gausiu ir įvairiu prekių asortimentu ir visada sulaukia teigiamų miestiečių ir miesto svečių atsiliepimų.

Šiais metais mugė vyks liepos 16-17 dienomis Marijampolės J. Basanavičiaus aikštėje. Čia tradiciškai įsikurs tautodailininkai, amatininkai, ūkininkai, dizaineriai ir kūrėjai iš visos Lietuvos. Net išrankiausieji ras ne tik dovanų mylimiems ir brangiems, bet ir aksesuarų karštai vasarai!

Prekių gausoje rasite mėsos gaminių, medaus džemų, Sakartvelo duonos , alyvuogių, rūkytos žuvies, giros, natūralių arbatų ir kitų skanumynų. Mėgstantys pasipuošti taip pat atras rankų darbo papuošalų, mezginių, batelių, unikalių Lietuvių dizainerių drabužių, kuprinių ir rankinių.

Mugėje taip pat įsikurs „Kūrėjų – meistrų respublika”. Pamatę raudoną Kūrėjų-Meistrų vėliavą, būste tikri, kad čia prekiauja patys kuriantys, gaminantys ir iš savo kūrybos gyvenantys, meistrai. Šioje asociacijoje buriasi tiek profesionalūs menininkai, tiek ir tiesiog originaliai mąstantys, savo darbą mylintys amatininkai.

Tad nepraleiskite progos apsilankyti mugėje ir pripildykite savo namus unikaliais ir gardžiais produktais.

Mugę organizuoja mugiucentras.lt.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE