Informacija apie gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimą

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 2018 m. balandžio 18 d. organizuoja gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimą įjungiant centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenas.

Patikrinimo metu visoje Lietuvoje 11.52 val. visam 3 min. darbo ciklui bus jungiamos elektros sirenos, o 11.55 val. per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją pateikiama informacija gyventojams. Marijampolės apskrityje informacija bus skelbiama ir per regioninę radijo stotį „Kapsai”.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami ir per judriojo ryšio paslaugų teikėjų tinklų gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija (perspėjimo pranešimo gavimo paslauga gyventojams yra nemokama).

Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje http://www.gpis.vpgt.lt.

Savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas