Kaimyniškus santykius puoselėkime kasdien

Kaimynų diena Europoje minima gegužės 27 dieną, bet kaimyniškus santykius reikia puoselėti kiekvieną dieną. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnai ir Vilkaviškio rajono seniūnijų gyventojai Kaimynų dieną paminėjo birželio 9 dieną.

Idėja sukviesti visus,  su kuriais tenka dažniausiai bendrauti – seniūnus, seniūnaičius, kaimo bendruomenių, saugios kaimynystės grupių narius – praėjusiais metais kilo Vilkaviškio r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnams Arūnui Kinderiui ir Vilija Grybauskienei. Juk Kaimynų diena skirta tam, kad suartintų žmones, paskatintų juos bendrauti, atkurtų bendruomeniškumo ryšius bei stiprintų „Saugios kaimynystės“ įgyvendinimą Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje.

Vilkaviškyje šiemet antrus metus minima Kaimynų diena. Ir antrasis blynas neprisvilo! Į Kaimynų dienos popietę visus sutiko priimti Klausučių seniūnė Gema Skystimienė. Ji teigė, kad tokie renginiai labai reikalingi – tai puiki galimybė kartu pabūti, o svarbiausia –  sustiprinti bendruomenę. Tokių susitikimų metu yra aptariami bendruomenei aktualūs klausimai, dalijamasi naujienomis, o kartu ir atitrūkstama nuo kasdienių rūpesčių.

Dalyviams sveikinimo žodį tarę policijos komisariato pareigūnai šventę pradėjo viktorina „Protų mūšis“. Mišrios komandos – policijos pareigūnai ir seniūnijų atstovai – retsykiais nustebdavo, kad į kai kuriuos jiems pateiktus klausimus sudėtinga atsakyti. Daugeliui buvo įdomu patikrinti savo žinias, nes klausimai buvo apie policijos, savivaldybės veiklą ir Vilkaviškio krašto istoriją.

Pasibaigus „Protų mūšiui“, komandos pasidalino į dvi grupes. Vieni žaidė neįprastą tinklinį, kiti – neįprastą futbolą. Abi šias rungtis sugalvojo ir vedė Klausučių seniūnijos bendruomenės pirmininkas Ramūnas Puodžiūnas. Daug ovacijų ir susižavėjimo sukėlė meninė šventės dalis, kuomet policijos pareigūnės kartu su seniūnijų atstovais atliko įvairaus žanro šokių elementus. Jiems tai puikiai sekėsi.

Šventei baigiantis policijos pareigūnai dėkojo visiems už geranorišką bendradarbiavimą ir įteikė dalyviams padėkos raštus, o šventės šeimininkams – Klausučių seniūnijai – įteikė „Saugios kaimynystės“ stendą.

Kad ši graži kaimyniška tradicija įgytų tęstinumą, Vilkaviškio rajono policijos komisariatas įsteigė „Kaimynų dienos pereinamąją taurę“, kuri, bendru visų pritarimu, atiteko Gražiškių seniūnijai.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE